науковий музей Museum of Tоmorrow
науковий музей Museum of Tоmorrow

Розмір оригіналу:   670x330
Тип: jpg   Дата:

Щороку до існуючого списку пам’яток додаються усе нові місця, які неодмінно повинен відвідати будь-який турист. Зрозуміло, не стане виключенням наступивший 2015 р., який обіцяє стати багатим на нові музеї, парки і атракціони.
Однією з найбільш очікуваних новинок року стане філія Лувру, яка відкриється в Абу-Дабі. Експозиція створюється за участю паризького музею і охоплюватиме 4 головних віхи розвитку цивілізації.
Не менш очікувано серед туристів і відкриття оглядового майданчика у будівлі Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку, яке також намічене на 2015 р. Трирівневий оглядовий майданчик відкриється на висоті 375 м і запропонує туристам помилуватися на красу Великого яблука.
На 2015 р. Також заплановано відкриття Великoго Єгипетського музею в Гізі, який повинен стати найбільшим археологічним музеєм у світі. Експозиція налічуватиме більше 100 тис. предметів і розташується на території майже 500 тис. кв. м.
Крім того, в нинішньому році відкриється найбільший екологічний парк в Індонезії, високотехнологічний парк розваг з’явиться в Китаї, а в Іспанії після реконструкції знову запрацює одна з найнебезпечніших стежок у світі. Не обійдеться без новинок і Дубай, де в другій половині 2015 р. відкриється гігантська фоторамка Dubai Frame. Ще одно важливе відкриття відбудеться в Ріо-де-Жанейро, де почне свою роботу великий науковий музей Museum of Tоmorrow.

21 січня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук