Новий рік в Єгипті – чудова можливість провести канікули яскраво, ефектно, а головне поєднавши свято з відпусткою. Відправитися в Єгипет на праздники – чудова можливість економічно відпочити. Погода на Новий рік в Єгипті дуже тепла, близько 23 -24 градусів тепла. В порівнянні з українськими суворими зимами, ви за 4 години перельоту опиняєтеся в розкішних хвилях літа.
Новий рік у Єгипті
Новий рік у Єгипті

Розмір оригіналу; 767x568
Тип: jpg   Дата:

Новим рік в Єгипті обов’язково відбувається зі святкування на гала вечері в готелі. Це обов’язкова частина програми для усіх туристів, що приїжджають, проте якщо ви хочете зустріти Новий рік під сучасну клубну музику, це більш ніж реально, адже необхідний клуб знайти на території вашого курорту буде не складно.
Новий рік в Єгипті може перетворити свято на грандіозну пригоду. Діти із задоволенням проведуть час на водних гірках, які дуже часто можна зустріти в готелях. Басейн в цей час підігрівається, тому батькам турбуватися нема про що. Якщо ви будете в Шарм-эль-шейху, то обов’язково відвідайте театралізоване шоу “1000 і одна ніч”, яке оповідає про красуню Шехерезаду і про її казки.
Екскурсії також дивовижним чином можуть захопити вас в історію держави, безліч таємниць, містичних фактів, заворожливих міфів і запам’ятаються Вам надовго.

8 грудня 2013

Автор:

Новий рік в Єгипті Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук