OziExplorer – програмний продукт, який використовується для роботи з растровими картами. Він підтримує обмін навігаційними даними з GPS навігаторами виробництва Magellan, Garmin, Lowrance і Eagle. OziExplorer встановлюється і працює на персональному комп’ютері з операційними системами: Windows 95/98/ME/NT4/2000/XP/Vista/Windows 7.
OziExplorer поєднує зручний, призначений для користувача інтерфейс, з широким спектром можливостей, дозволяючи користувачеві зберігати точки, маршрути і треки з GPS на ПК, накладати їх на карту, відмічати на карті нові точки, маршрути і треки, і переносити їх в GPS.
OziExplorer здатний працювати з будь-якою растровою картою, у тому числі відсканованою особисто Вами. Таку карту необхідно прив’язати до реальних координат по декількох точках.
Основні функції OziExplorer:
  • сканування і калібрування карт і схем користувача;
  • використання карт в різних форматах (BSB, Maptech, USGS DRG);
  • підтримка більшості GPS приймачів Garmin, Lowrance/Eagle і Magellan для завантаження/вивантаження з них точок, маршрутів і треків;
  • завантаження/вивантаження подій з GPS приймачів Lowrance/Eagle;
  • створення треків на карті і їх завантаження в GPS приймачі (Garmin, Lowrance/Eagle, і Magellan), не усі GPS приймачі підтримують цю функцію;
  • підтримується обмін подіями з GPS навігаторами Lowrance/Eagle;
  • завдання на карті об’єктів і відображення картинок для кожного з них.
програма OziExplorer
програма OziExplorer

Розмір оригіналу:   768x598
Тип: jpg   Дата:

OziExpolorer CE
OziExplorer CE працює тільки з растровими картами і є навігаційним програмним забезпеченням для Pocket PC і Windows CE PDA.
OziExpolorer CE може проектувати координати широти, довготи і висоти на електронну карту, яка відображається, наприклад на дисплеї КПК. Вартість програми близько 30 доларів, але є і безкоштовна версія, яка по своїх можливостях близька до комерційної. Принаймні, Ви можете оцінити достоїнства і недоліки OziExpolorer CE за допомогою демо-версії. На офіційному сайті програми OziExpolorer CE безліч безкоштовних карт Америки і Європи.
Ви берете паперову карту того регіону, куди ви збираєтеся відправитися і скануєте її, звичайно у тому випадку, якщо вже хтось до цього не зробив це за Вас і не розмістив таку карту в Internet. Ви можете використати карти з різними масштабами.
Карта в OziExplorer є графічним файлом із зображенням карти, який прив’язаний таким чином, що пікселю на карті відповідають реальні географічні координати. Коли ви калібруєте карту в OziExplorer, створюється map- файл, що містить інформацію про калібрування, проекції карти і посилання на графічний файл.
OziExplorer CE не є програмою, автоматично плануючою маршрут. Проте OziExplorer CE допоможе користувачеві скласти власні маршрути і супроводжувати його по них. OziExplorer CE є доповненням до OziExplorer для калібрування карт, складання плану поїздки і так далі.
При відключеному GPS приймачі ви використовуєте програму як звичайну паперову карту. Коли ж приймач підключений, OziExplorer CE за отриманими від нього даними спробує відкрити ту карту, яка відповідає поточному положенню користувача. Якщо ж на КПК встановлені декілька карт, що задовольняють поточним координатам, програма відкриє найдетальнішу. На екран також виводяться дані про швидкість, азимут і висоту над рівнем моря.
Відео: Прив’язка карт з Google Earth (Планета Змеля) в OziExplorer, растрові карти.

7 листопада 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук