Історичні місця Австрії
Відень – столиця Австрії. Це одне з міст Старого Світу, який так люблять відвідувати численні туристи. Місто стоїть в одному ряду по відвідуваності, з такими відомими і улюбленими туристами столицям як Лондон, Париж, Амстердам і Рим.
Відень без натяжки можна назвати розкішним, адже тут панує шик середньовіччя і дух високої культури. Місто нерозривно пов’язане з іменами великих композиторів, які створювали тут свої твори. Це Людвіг Ван Бетховен, Вольфганг Амадей Моцарт, Франц Шуберт і звичайно ж король вальсу Йоганн Штраус. Тут створював свої новели Штефан Цвейг, писав Зигмунд Фрейд і багато інших видатних людей.
Відень
Відень

Розмір оригіналу:   242x208
Тип: jpg   Дата:

Головна пам’ятка Відня – це закладений в 12 столітті готичний собор, що носить ім’я Собор Святого Стефана. Будівництво цього найкрасивішого готичного собору Європи тривало упродовж декількох віків. Собор постійно перебудовувався, оновлювався, залежно від планів архітекторів. Шпиль Собору видно з будь-якої точки міста, адже його висота 138 метрів!
Колишня резиденція правлячої династії Габсбургів – величезний і прекрасний по красі палац Хофбург. Ця громадина зв’язала воєдино будівлі різних стилів і часів. Туристам буде цікаво відвідати Національну бібліотеку, що побудована в 1526 році і знаходиться на території палацу.
Бельведер яким часто називають “маленький Версаль” – дивовижної краси парковий палац. Побудований у стилі барокко, він є перлиною віденського стилю цього напряму в архітектурі.
Широка вулиця Ринг – головна магістраль Відня. Вона кільцем охоплює Старе місто, тому що побудована на місці кріпосних стін, які були зруйновані в 1856 році. На цій вулиці знаходиться знаменита Гранд Опера або Віденська опера, яка не даремно є головним символом міста. Відень часто називають “співаючим містом”. До вищеназваних імен варто додати також імена великих композиторів Гайдна, Брамса, Глюка.
Гастрономічний Відень
віденський штрудель
віденський штрудель

Розмір оригіналу:   300x279
Тип: jpg   Дата:

Кав’ярні, або як їх тут називають кафе-хауси, теж являються тими чинниками, якими славиться Відень. Знаменитий віденський штрудель з чашкою свіжомеленої кави, що може бути краще? Появою кафе-хаусів Відень зобов’язаний воїнам турецького візиря, який хотів завоювати місто, але його задуми провалилися.
Відступаючи, турки покидали усе що награбували і те що привезли з собою. Серед усього іншого були знайдені декілька мішків з кавовими зернами. І 27 лютого 1684 року поляком Кольчицким був відкритий перший кафе-хаус, який носив назву “У блакитної пляшки”.
Отже можна назвати Відень чарівним містом 19 віків, який дивовижним чином зберігся до наших днів. Подорож після нього доставить море задоволення. Адже навіть сьогодні туристи, молодожони і городяни можуть дозволити собі поїздку на середньовічній кареті із справжнім кучером. Відень – це місто Віденських балів, музичних фестивалів, яблучного штруделя і кафе-хаусів, прогулянок на каретах і багато чого ще дуже, дуже цікавого.
Окрім своєї федеральної столиці Відня, Австрія славиться і гірськолижними курортами, про них я багато писав тут.
Відпочинок на лижах в Австрії просто чудовий, хоча, гірськолижні курорти в Карпатах нічим практично не відрізняються, окрім мабуть ціни та кількості туристів.
 

9 грудня 2013

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук