У Австрії, Зальцбург називають містом “Застиглої музики”. Тут музика звучить скрізь: в церквах, у будинках, з вікон кафе, її грають вуличні музиканти. Я не видам великий секрет, якщо скажу що Зальцбург красивіший за столицю – місто Відень. Це місто знаходиться в обіймах озер, з чистісінькою водою і горами з білосніжним альпійським снігом.
Пам’ятки Зальцбурга
Зальцбург – невелике місто. Його не кваплячись можна обійти за декілька годин, але просто обійти, а нам цього мало, адже ми хочемо познайомитися з ним. Річка Зальцах ділить місто на дві частини – Старе місто, яке розкинулося на лівому березі і Нове, яке лежить на правому березі.
Зальцбург
Зальцбург

Розмір оригіналу; 480x372
Тип: jpg   Дата:

Вузькі середньовічні вулички Старого міста ведуть в далеке минуле. Зальцбург перекладається дослівно як “Соляна фортеця”. Перше поселення в цих місцях заснували кельти, які близько 2000 років тому знайшли тут сіль. А саме місто виникло в 696 році на місці двох монастирів, які є і зараз. Вони були зведені на засоби від продажу солі за участю святого Руперта. Їм були присвоєні імена: жіночому-Нонберг і чоловічому – Святого Петра. Монастир Святого Петра знаменитий своїм винним льохом і рестораном.
Зальцбург і Моцарт
Сьогодні в цьому ресторані подають блюда часів великого Моцарта, тут грає його музика, адже Моцарт – головний символ Зальцбурга.
Знаменитий Зальцбургский фестиваль збирає 30 000 чоловік, які приїжджають в місто, щоб поринути в музику улюбленого композитора. Цей фестиваль – данина пам’яті В. А.Моцарту. Концерти проходять на сцені, яка вирубана в скелі Чернечої гори.
Зальцбург та Моцарт
Зальцбург та Моцарт

Розмір оригіналу; 519x339
Тип: jpg   Дата:

Собор Святого Руперта – прикраса Старого міста. У цьому соборі знаходиться знаменитий орган на 4 000 труб. У цьому ж соборі був хрещений маленький Вольфганг Амадей. Охочі можуть побачити і старовинну купіль .

Недалеко знаходиться знаменита кав’ярня, де Моцарт пив каву, не забуваючи сказати її хазяям, що кава несмачна. Але приходив сюди знову наступного дня. Це кав’ярня Томазелли. А через дорогу від кав’ярні, в кондитерській Фюрста, можна купити самий кращий сувенір Зальцбурга – “Моцарткугельнами”, це марципанові кульки, покриті шоколадом. Окрім цукерок з ім’ям Моцарта пов’язана і міська площа. На площі стоїть пам’ятник великому композиторові.
Милуватися Зальцбургом можна коли вам захочеться, незважаючи на пору року, як і слухати музику великого Вольфганга Амадея Моцарта.

9 грудня 2013

Автор:

Зальцбург Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук