Амстердам – це найбільше місто, побудоване на палях, але одночасно і найменша по площі столиця Європи.

Життя Амстердама вирує серед шумних каналів, старовинних і застарілих, але витончено-елегантних фасадів особняків побудованих ще іноземними купцями на початку ХVI століття.

Столиця Нідерландів – одна з самих багатонаціональних столиць Європи. Тут мешкають представники більше 140 національностей, різних конфесій і віросповідань. Терпиме відношення амстердамцев до чужоземців складалося віками. Сьогодні 25ителей міста – це іноземці.

Знайомство c Амстердамом
Знайомство c Амстердамом

Розмір оригіналу:   1280x852
Тип: jpg   Дата:

Якщо ви плануєте відправитися на відпочинок в Амстердам, то краще розпочати з вибору готелю. Вибір готелю зайняття не з легенів, але вибрати те, що вам треба можна завжди, тим більше в Амстердамі. Велика різноманітність готелів – великих і маленьких, дешевих і дорогих з прекрасним видом на канали і пам'ятки вражають уяву кожного.

Для тих, хто хоче поринути в історію, організовані екскурсії по відвідуванню Волендама – колишнього рибного порту в рибальському селі. Зараз тут міжнародний туристичний атракціон. У порту цього старого села пришвартовані різноманітні рибальські шхуни і човни. У Валендаме знаходиться велика кількість ресторанів, де можна скуштувати національні голландські блюда з риби і вугра. У селі-музеї Заансе Сханс вас познайомлять із старовинним побутом голландців. Ви побачите, як роблять знамениті дерев'яні черевички – кломпени.

Тут же можна купити пару, іншу кломпенов в подарунок друзям. При відвідуванні сироварні, вас познайомлять з виробництвом знаменитого голландського сиру. Можна навіть спробувати його із смачним місцевим хлібом і вином.

Волендам

Любителям культури і живопису надана можливість відвідати будинок Рембрандта, де він прожив 10 років. Зараз там музей. За чотири століття будівля потерпіла багато змін, але зберегла свою історичність і актуальність, яку підкреслюють роботи знаменитого художника. Багато малюнків і гравюри майстра і зараз зберігаються в музеї. Тут так само виставлені твори учнів і послідовників великого Рембрандта. Музей Ван Гога – знаменитий музей Амстердама, де знаходяться роботи голландського живописця Вінсента ван Гога і його сучасників.

Музей видатний власник колекції картин, ескізів і малюнків Ван Гога.

Музей Ван Гога

Головна пам'ятка і головна площа Амстердама – це Дам. У XVI столітті площа стала центром торгового життя Голландії, але і в наші дні площа – центр киплячого життя столиці. Тут місце збору людей будь-яких віків, політичних поглядів і переконань. У центрі площі споруджений Національний монумент, як нагадування про голландців – жертв Другої Світової війни.

Площа Пані

Так що, в Амстердамі нескінченна безліч музеїв і пам'яток, але величезне задоволення отримуєш від піших прогулянок по вулицях цього затишного і красивого міста, від численних каналів і середньовічних будівель. Амстердам просякнутий особливою атмосферою, яка не залишає байдужим жодного туриста, закохує в себе з першого його відвідування.

7 березня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук