Париж вперше за десять років зумів обійти свого суперника – Лондон – в змаганні за право називатися найпопулярнішим туристичним містом Європи. "Розминулися" вони в умовних, для їх об'ємів цифрах туристів: згідно з даними британської газети "Evening Standard", Лондон прийняв 19.09 млн. туристів за 2018 рік, показавши при цьому спад на 3.7%. Париж, у свою чергу, отримав приріст в 10% і рекорд в 19.1 млн. туристів за рік.

Париж. Ейфелева вежа
Париж. Ейфелева вежа

Розмір оригіналу:   968x645
Тип: jpg   Дата:

За оцінками видання, від Лондона туристів відлякала серія терористичних актів, у тому числі із застосуванням ножів. Свою роль зіграв і хаос навкруги Brexit – число відвідувачів з ЄС скоротилося на 750'000 минулого року.

У Парижа свої проблеми – йому доводиться "розсьорбувати" наслідки рекордної популярності. Наприклад, влада вимушена вжити заходи по "контролю руху" в Луврі, щоб впоратися з 10 мільйонами відвідувачів в рік.

До речі, при цьому Лондон також як і раніше очолює європейську таблицю витрат на туризм минулого року – $16, 47 млрд., випередивши Париж c $14, 1 млрд. доларів. Причому згідно з прогнозами, показник Лондона виросте на 4,6%.

Відмітимо, що тури в Лондон, Париж, а також у багато інших міст можна замовити через сервіс пошуку турів Farvater.travel по посиланню.

6 вересня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук