Лувр
Лувр

Розмір оригіналу:   300x221
Тип: jpg   Дата:

Адміністрація Лувру оприлюднила інформацію, згідно якої в 2011-му році, що вже пішов, музей відвідали 8,8 мільйонів чоловік. Така кількість відвідувань музею зробила його беззастережним лідером з усіх світових пам’яток.
Лідерами серед відвідувачів Лувру є туристи із Сполучених Штатів, Китаю, Австралії, а також з Італії і Бразилії. Доля відвідувачів Лувру з-за кордону складає 66 %. Як розповіли в адміністрації Лувру, в музеї дуже раді тому, що з кожним роком збільшується інтерес до французької пам’ятки у туристів із США, а також з країн, які прийнято називати такими, що “розвиваються”.
У рейтингу авторитетного британського видання “The Art Newspaper”, Лувр щорічно займає провідні місця серед самих відвідуваних музеїв світу. І ось, в 2011-му році, Лувр зайняв в рейтингу перше місце. Услід за французьким музеєм розташувався Британський музей, який в році, що пішов, відвідали 5,8 мільйонів чоловік, а замикає трійку самих відвідуваних світових пам’яток музей “Метрополітен”, який знаходиться в Нью-Йорку. У 2011 році “Метрополітен” відвідали 5,2 мільйонів чоловік.

14 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук