медитація в печерах Рудра
медитація в печерах Рудра

Розмір оригіналу:   448x383
Тип: jpg   Дата:

У травні цього року в останні дні загальних виборів прем'єр-міністр Індії Моді провів день, медитуючи в печерах Рудра, що в кілометрі від святилища Кедарнатх в Уттаракханді.

"Прем'єр-міністр Нарендра Моді є послом туристичного бренду Індії. Його присутність неймовірна, куди б він не пішов, він привертає увагу туристів. Печери Рудра, які він відвідав на початку цього року, притягають потік туристів. Це чудово підходить для туризму в країні. Мені сказали, що печери Рудра уперше отримали бронювання на відвідування туристами", – сказав міністр туризму Індії Прахлад Патель в інтерв'ю PTI.

Відразу ж після візиту пана Моді печери отримали чотири замовлення в травні місяці, а потім 28 замовлень в червні, 10 в липні, 8 в серпні, 19 у вересні і 10 в жовтні.

Печери можуть бути заброньовані за 1500 індійських рупій для нічного перебування і 999 рупій для перебування з 6 ранку до 6 вечора.

Чиновник сказав, що, оскільки печера розташована у віддаленому місці і призначена для медитації, тільки одна людина може знаходитися в медитативній печері одночасно. Попри те, що печера пропонує повну ізоляцію, в печері встановлений телефон, який може бути використаний відвідувачем у разі надзвичайної ситуації.

Турфірма – організатор медитативних практик для туристів, повідомляє, що є електрика і питна вода для гостей, а також додається туалет і обігрівач. Гості також отримають уранішній чай, сніданок, обід, Вечірній чай і вечерю. Час цієї їди може бути змінений відповідно до їх переваг.

У печері також є дзвін, який може бути використаний для виклику чергового, оскільки персонал працює для туристів 24 години в добу.

2 вересня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук