екскурсії по Барселоні
екскурсії по Барселоні

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Якщо ви хочете провести свою відпустку в одному з найкрасивіших міст Європи, вам однозначно варто відвідати Барселону. А щоб за порівняно невеликий час побачити усі найцікавіші пам’ятки міста, вам згодяться пішохідні екскурсії по Барселоні. Зрозуміло, в незнайомому вам місті буде дуже складно зорієнтуватися самостійно, тому краще навіть не пробувати складати маршрут подорожі по столиці Каталонії самостійно, оскільки вам доведеться витратити на це масу дорогоцінного часу. Найвигідніше буде скористатися послугами кваліфікованих гідів, які зможуть показати вам усі найпопулярніші пам’ятки міста.
Як правило, у туристів обмежений час поїздки, який треба витратити з максимальною користю. Досвідчений же гід зможете підібрати для вас такий маршрут, під час якого ви зможете побачити усе найцікавіше в місті. Особливо варто відмітити той випадок, якщо у вас в запасі дійсно обмежений час на екскурсію по місту, наприклад, ви прилетіли в аеропорт Барселони і потім вам треба добиратися в сусідні міста, наприклад  місто Салоу або місто Жирона. Ще однією поширеною ситуацією є та, коли вам треба зробити довгу пересадку в аеропорту – в цьому випадку у туристів є не більше шести-восьми годин, які вони можуть витратити на екскурсію по місту.
Коли часу мало, гіди зазвичай підбирають невелику, але дуже захоплюючу і пізнавальну екскурсію по старому центру міста. Благо, усі самі значущі пам’ятки Барселони розташовані дуже компактно і знаходяться недалеко одна від одної, тому вам не складе великих труднощів оглянути їх усе за нетривалий час.
До речі, замовити цікаву пішу екскурсію по центру Барселони ви зможете на тематичному сайті, знаходячись ще удома. Зверніть при цьому увагу на те, що вам можуть запропонувати різні з тематики екскурсії. Наприклад, якщо ви хочете прогулятися по знаменитому бульвару Рамбла, Готичному кварталу, відвідати знамениті музеї, побачити відомі творіння Антоніо Гауді, вам варто замовити екскурсію по історичних місцях міста.
Барселона. Шедевр Гауді - будинок Батло
Барселона. Шедевр Гауді - будинок Батло

Розмір оригіналу:   800x560
Тип: jpg   Дата:

Великою популярністю користуються і гастрономічні тури. Річ у тому, що така екскурсія є прекрасною можливістю упізнати національну іспанську кухню, ближче познайомитися з її традиціями, спробувати смачні і оригінальні блюда.
Вночі Барселона перетворюється: більшість її соборів і пам’ятників архітектури підсвічують, що створює в місті неповторну атмосферу, тому вам варто також замовити оглядову екскурсію але нічному місту. Крім того, рекомендуємо звернути увагу на такі специфічні екскурсії, як, наприклад, в знакові місця, пов’язані з життям і творчістю Пабло Пікассо або Антоніо Гауді.
екскурсія по нічній Барселоні
екскурсія по нічній Барселоні

Розмір оригіналу:   800x560
Тип: jpg   Дата:

26 січня 2015

Автор:

Пішохідні екскурсії по Барселоні: коли варто звернутися до гіда? Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук