Поїздка в Йорданію є прекрасним пляжним відпочинком і захоплюючими екскурсійними програмами по минулому. Саме ця країна пропонує відпочивальникам дивовижну пляжну безтурботність, якої іноді потребує кожна людина. Відпочинок в Йорданії хороший ще і з лікувальною метою. Слід зазначити, що ця країна цікава туристам не лише відмінним набором послуг, але і вартістю на них.

подорож в Йорданію
подорож в Йорданію

Розмір оригіналу:   960x470
Тип: jpg   Дата:

Як стверджують багато туристів, щоб знову повернутися в Йорданію, не потрібна монета. Мандрівники, які хоч раз відвідали цю дивовижну країну, обов'язково повертаються в неї знову, такого висновку дійшли автори туристичного блогу.

Тури, що горять, з екскурсіями в Йорданію дають прекрасну можливість відвідати древнє місто Петра. Це місто часто називають примарою, тому що йому у буквальному розумінні вдалося загубитися в повіках. Знову його відкрили в 1812 році. У цьому древньому місті є тільки один шлях, тому в нім просто неможливо заблукати. Вузька розколина(Сиг) веде між різноколірними скелями, які досі зберігають написи на давно забутих мовах.

Меморіал пророка Мойсея, який знаходиться на Горе Небо, є особливим місцем для усіх йорданців. Гора Небо відноситься до обов'язкового місця для відвідування паломників.

У цій країні є місця, які пов'язані з життям Ісуса. Так, Ісус Христос хрестився в річці Іордан в невеликому містечку Бетани, Віфанія. Цей факт змогли довести розкопки, які були проведені в 1996 році. І це далеко не єдине підтвердження життя Ісуса на землях Йорданії. Саме звідси стало проростати християнство. Перший молельный будинок, який був тут знайдений, фахівці відносять до першого і прадавнього храму у світі.

Цікаву древню пам'ятку туристи можуть побачити в місті Мадаба. Тут знаходиться найстаріша карта Святої Землі, що виготовлена в техніці мозаїки, коли ще правив імператор Юстиніан. Захоплює своєю архітектурою і древня церква апостолів. Її з цікавістю відвідують мандрівники, що цікавляться історією Йорданії.

У цій країні можна побачити і римське свідоцтво. Мабуть, найяскравішим прикладом є місто Джераш. Тут збереглися храми, що мостяться каменем вулиці, колонади, а також театри і навіть басейни. Джераш часто називають "Помпеєю Сходу". Після древнього міста Петра саме Джераш є другим за популярністю у туристів. Його зовсім нещодавно "вирили" з-під селевих потоків.

Відвідати цю дивовижну країну можна у будь-яку пору року. Поїздка в таку древню країну залишить найсвітліші спогади.

15 березня 2018

Автор:

Подорож в Йорданію Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук