Французька поліція провела евакуацію туристів, що прибули відвідати популярну пам'ятку Мон-Сен-Мішель – абатство XI століття, розташоване на невеликому острові біля північно-західних берегів Франції. Цю міру було вирішено прийняти після того, як близько 07:00 по паризькому часу невідомий чоловік став там вигукувати загрози на адресу сил безпеки. Зараз ведуться пошуки невідомого, співробітники поліції оглядають усі будівлі, розташовані на острові. Поліції невідомо, чи була ця людина озброєна.

Франція. Абатство Мон-Сен-Мішель
Франція. Абатство Мон-Сен-Мішель

Розмір оригіналу:   1088x463
Тип: jpg   Дата:

"Для безпеки усіх, що знаходяться на острові я прийняв рішення закрити абатство і евакуювати людей", – заявив префект департаменту Манш Жан-Марк Сабате. Туристи не допускатимуться на острів до тих пір, поки невідомого не затримають. Зараз поліція намагається встановити місцезнаходження і особу підозрюваного за допомогою камер відеоспостереження, встановлених на острові.

За даними очевидців, евакуація проходить в штатному режимі. При цьому подібну ситуацію на острові чекали – ще в грудні минулого року французька влада оголосила про посилення заходів безпеки на острові, збільшивши число співробітників поліції, що мають при собі вогнепальну зброю. Причиною тому було названо "посилення терористичної загрози".

Відмітимо, що по числу туристів Мон-Сен-Мішель поступається тільки Ейфелевій вежі і Версалю.Його щорічно відвідують до 3 млн іноземних туристів.

22 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук