Туристи люблять Болгарію не лише за відмінний пляжний відпочинок, але ще і за великий вибір spa -послуг і можливість різноманітного бальнеологічного відпочинку.
лікувальні курорти Болгарії
лікувальні курорти Болгарії

Розмір оригіналу:   608x343
Тип: jpg   Дата:

Болгарія знаходиться на перших місцях в списку країн з великими можливостями розвитку spa -відпочинку. Це не дивно, адже тут знаходиться близько 500 джерел з лікувальними мінеральними водами.
За даними соціологів найбільший попит у туристів мають spa -курорти, розташовані в Огняново і Велинграді, курорти: Варна, Золоті Піски. Не менш популярні і Албена, Банско, Сонячний Берег, Хисаря, Пловдив. Усі курорти багаті на лікувальні джерела, тут добре розвинена інфраструктура, побудовані прекрасні готелі і spa -центри.
З кожним роком Болгарію відвідують туристи не лише заради відпочинку, але і для того, що б підлікувати або відновити організм. Адже на багатьох курортах Болгарії можна пролікувати органи дихання, опорно-рухову систему, центральну і периферичну нервову систему, серцево-судинну систему, порушення обміну речовин.
Що ж притягає туристів на оздоровлення саме у Болгарію? Як говорять самі туристи, у Болгарії відмінні кліматичні умови, чисте повітря і неповторна по своїй красі природа. А крім того, відмінний вибір spa -процедур, велика кількість мінеральних джерел, дуже прийнятні ціни при відмінній якості обслуговування.

7 червня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук