Якщо ви вирішили, що кращого місця для відпочинку ніж Таїланд не знайти, то ви абсолютно праві! Екзотика цієї країни в Південно-східній Азії притягає величезну безліч туристів, а значить комфортне життя розпещених відпочивальників давно налагоджене.

особливості Таїланду
особливості Таїланду

Розмір оригіналу:   957x393
Тип: jpg   Дата:

У Таїланді кожен може знайти розвагу на свій смак. Для молоді це нічні клуби і бари усіх видів, для любителів екскурсій – насичені програми, для поціновувачів пляжного відпочинку – білосніжний пісок в оточенні тропічних джунглів. І не варто забувати про неймовірну кількість SPA салонів і знамениті тайські масажі.

Та все ж, перш ніж поринути у вир вражень, варто з'ясувати деякі особливості життя в Таїланді.

Готелі Таїланду

У цій країні ви не зустрінете традиційного ділення готелів на "зіркові" категорії, хоча багато туроператорів для зручності привласнюють їх самостійно. Перш ніж вирішити, в якому готелі ви ночуватимете, рекомендуємо з'ясувати подробиці сервісу, що надається. Інакше ви ризикуєте опинитися в номері з потертими меблями, зламаним кондиціонером і вікнами, що виходять на сусіднє будівництво.

Питна вода.

Тільки пляшкова. Та, що тече з крану, цілком може збагатити вас, окрім необхідних H2О, ще і дизентерією. А худнути таким екстремальним чином не рекомендується нікому.

Тайська кухня.

Поза сумнівом, прекрасна і дивовижна, але все-таки на любителя. Гостре в особливій шані. Будьте готові, що ваш шлунок не зрозуміє усієї вишуканості вашого обіду і спробує від нього позбавитися. Так що пробуйте нове обережно. Хоча шашлик з крокодила звучить принадно, чи не так?

Транспорт.

У Таїланді ви без проблем зможете найняти звичне таксі, але про ціну краще домовитися заздалегідь, щоб не сталося казусу. Таксисти дуже люблять наживатися на довірливих туристах. Набагато дешевше, та і цікавіше, скористатися місцевим національним транспортом з милою назвою "тук-тук". Вони є критими триколісними моторолерами, і є не найбезпечнішим видом транспорту, що варто врахувати.

Шопінг в Таїланді

Найпопулярнішими представниками сувенірної продукції Таїланду, звичайно, являються різні маски, вироби з дерева, пахощі і олії. І все-таки, не посоромтеся і зайдіть в ювелірний магазин, ви будете приємно здивовані. Ціни на золоті і срібні прикраси дуже тішать око, а вся річ у тому, що Таїланд один з лідерів з виробництва ювелірних прикрас і коштовних каменів. Так що на придбання золотого колечка з діамантом, ви витратите 200-300 доларів.

6 березня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук