Я довго думав, як зробити своїй дружині романтичний подарунок, від якого вона була б в захваті. Річ у тому, що моя друга половинка досвідчений мандрівник і здивувати її чимось дійсно важко. Похід в гори – в яких горах ми тільки не були, відпочинок на морі – там ми відпочиваємо кожне літо. Була ідея поїхати в подорож в найромантичніші міста світу, але і по такому маршруту ми вже неодноразово подорожували. Я подумав, а чом би не озирнутися і не зробити романтичний подарунок тут, в серці України – Києві.
І перше, що прийшло в голову – прогулянка на катері та романтичний вечір на Дніпрі. Єдиною проблемою для мене була його організація.
Ми ніколи раніше не каталися по Дніпру ні на яхті, ні на катері. Тому питання де орендувати водний транспорт не залишав мене навіть вночі. Перевірених судноплавних компаній у той час у мене ще не було, тому вирішив ризикнути і довіритися пошуковій системі і інтернет-відгукам користувачів. Серед усіх компаній, які надавали потрібні мені послуги, по рейтингу я вибрав «Рентфлот». На сайті київської компанії були перераховані усі види водного транспорту, цінові категорії, маршрути і зупинки.
Фотографії водного транспорту мене задовольнили, і ціни не зашкалювали, тому вирішив здійснити прогулянку на катері http://www.rentflot.ua/rest_walk.html саме за допомогою цієї компанії. Вибрав катер біло-синього кольору, адже саме такі кольори у моєї дружини улюблені. Ціна мене влаштовувала, швидкість катера, пасажиромісткість і відкритий вид теж. Тому після довгих роздумів вирішив подзвонити в компанію і замовити вибраний катер. Мені також запропонували додаткові послуги – кухню на борту.
прогулянка на катері
прогулянка на катері

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Така пропозиція стала для мене величезним плюсом, адже як хлопець, готувати не дуже люблю, та і не дуже умію, а піца з найближчого ресторану, думаю, не влаштувала б мою другу половинку. Тому чом би і ні? Свічки і шампанське мені теж пообіцяли організувати. Єдине, що залишилося вибрати самостійно – це маршрут водної прогулянки. Варіантів була множина – прогулянка до острова «Великого», «Дикого», острова «Везіння», плавання без зупинок або з причалами. Я все ж зупинився на варіанті зупинки на острові «Великому».
Також обрав додаткові розваги – фейєрверк і фотографа, який би зміг зафіксувати прекрасні моменти мого життя.
Перед романтичним вечором дуже хвилювався, адже боявся за організацію свята, думав про те, щоб усі зробили так, як я собі це представляв, без промахів. Своїй дружині вирішив не говорити нічого, запропонував прогулятися біля Дніпра і тільки потім несподівано посадив її в катер. Спочатку вона нічого не розуміла, але не видавала свого хвилювання або невдоволення. Я запропонував дівчині випити шампанського, атмосфера стала дуже романтичною і особливою. Шум мотора, захід, річка.
прогулянка на катері по Дніпру
прогулянка на катері по Дніпру

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

На закінчення ми зробили причал на острові «Везіння», де мою дружину чекав ще один сюрприз – фейєрверки і фотограф. Такою щасливою я її ще не бачив. Мені вдалося зробити цей вечір незабутнім, не виїжджаючи з Києва, не витрачаючи усіх своїх заощаджень і без зайвого клопоту. Тому якщо ви досі не знаєте, як здивувати свою другу половинку – замовте прогулянку на катері по Дніпру. Повірте моєму досвіду, це буде особливий вечір як для неї, так і для вас.

29 вересня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук