Сагреш – зовсім маленьке, але дуже древнє містечко, розташоване на самому південно-західному краю Португалії, входить в округ Фару.
Місто відоме знаменитою навігаційною школою, яку заснував принц Генріх Мореплаватель в XV столітті. У цій школі викладали морехідну справу кращі вчені Європи – найдосвідченіші лоцмани, астрономи і математики того часу, яких запросив принц Генрі. Багато хто вважає, що саме цю школу закінчив Христофор Колумб, а також багато інших прославлених португальських мореплавців.
Сагреш. Португалія
Сагреш. Португалія

Розмір оригіналу:   670x303
Тип: jpg   Дата:

Під час Лісабонського землетрусу в 1775 році, школа була зруйнована, але пізніше, після землетрусу, на розвалинах школи була побудована фортеця (форт) Сагреш (Fortaleza de Sagres). За формою форт – квадратний. Визначно, що на його території знаходиться на землі викладена каменями величезна роза вітрів.
Сагреш. Португалія
Сагреш. Португалія

Розмір оригіналу:   585x432
Тип: jpg   Дата:

На мисі Сан Вінсент (Cabo de Seo Vicente), який вважається символом географічних відкриттів Португалії XV віки, знаходиться великий маяк – один з найпотужніших маяків Європи. Там же розкинувся природний парк із стежинами і мікроскопічний ринок, де торгують медом і светрами з шерсті місцевих овець.
Сагреш. Португалія
Сагреш. Португалія

Розмір оригіналу:   499x329
Тип: jpg   Дата:

Природний заповідник Кошта-де-Вісентіна – це піщаний пляж з дрібним золотистим піском і кристальне чисте море, оточений високими прямовисними скелями.
Сагреш. Португалія
Сагреш. Португалія

Розмір оригіналу:   585x433
Тип: jpg   Дата:

У місті Сагреш є декілька великих готелів, один з яких стоїть на скелі, з якої відкривається відмінний вид і на океан, і на прерії. Правда, відсутність спуску до пляжу в цьому готелі, довелося компенсувати басейном.
А ще тут відмінне місце для підводного плавання і дайвінгу. Крім того, саме на пляжах Сагреш можна милуватися прекрасними видами моря і скель.

23 грудня 2013

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук