На жаль, до недавніх пір про Стокгольм в нашій країні мало що було відоме. Так, усі знають, що це столиця Швеції, але що ще? Які його пам’ятки, що можна подивитися в Стокгольмі, чим зайнятися? Один суцільний пропуск в знаннях, який наші громадяни останніми роками намагаються виправити на власному досвіді, подорожуючи морями і літаками по Скандинавії.
Стокгольм
Стокгольм

Розмір оригіналу:   600x389
Тип: jpg   Дата:

Дійсно, дістатися до Стокгольма сьогодні не проблема – благо вартість авіаквитків в Швецію зазвичай не особливо велика. Складніше з тим, як визначити, що треба оглянути і побачити на власні очі в цьому дивовижному місті?
Стокгольм
Стокгольм

Розмір оригіналу:   600x400
Тип: jpg   Дата:

Почати ми рекомендуємо з Кунгсхольмена, де слід прогулятися по набережній, а також подивитися на Стокгольмську ратушу. Її внутрішнє убрання вражає своєю розкішшю, для цього слід піднятися на 106-метрвоую вежу і заразом помилуватися красивим видом на панораму міста звисока.
Стокгольм
Стокгольм

Розмір оригіналу:   600x401
Тип: jpg   Дата:

Старе місто представлене історичною частиною Гамла Стан, де найприкметнішим є Стокгольмський королівський палац, куди не заборонений вхід туристів. Далі йде сама старовинна площа Стокгольма, тут треба опинитися о 14 годині, для того, щоб своїми очима побачити зміну Королівського караулу.
Стокгольм
Стокгольм

Розмір оригіналу:   600x438
Тип: jpg   Дата:

Собор Святого Миколая, а також Риддархольмську церкву – місце коронації  шведських монархів, можна також відвідати в Гамла Стан. Неподалік звідси розташовується музей Альфреда Нобеля і будівля Дворянських зборів. Серед середньовічних будівель красиво виділяється Рицарський будинок, із статуєю короля Густава Вази спереду будови. Представник архітектури необарочного стилю розташований неподалік, і представлений Шведською Королівською оперою. Біля будівлі опери можна побачити пам’ятник Густаву ІІ Адольфу і будівлю парламенту.
Стокгольм
Стокгольм

Розмір оригіналу:   600x423
Тип: jpg   Дата:

Юргорден – звіриний острів, став улюбленим місцем відпочинку жителів столиці Швеції, не дивлячись на те, що раніше острів служив королівськими мисливськими угіддями. Тут розташовуються водний музей Акварія, Нордичний музей, парк-музей  Скансен і музей Ваза.
Стокгольм
Стокгольм

Розмір оригіналу:   600x448
Тип: jpg   Дата:

Поглянути на місце проживання монаршої сім’ї і їх же придворний театр, можна відправившись на острів Дроттнінгхольм. Піднятися на вежу Біргера і зробити звідти знімки королівського острова, а також подивитися на храм Ріддархольмчюркан, буде можливо на острові Ріддархольмен.
Будучи в центрі Стокгольма, не відмовляйте собі в задоволенні відвідати аристократичний особняк часів 19-20 віків з вражаючою розкішшю інтер’єру і обстановки – палац Хальвіллей.
Як Ви вже зрозуміли, пам’яток в шведській столиці вистачить не на одну поїздку, Ви ні в якому разі не нудьгуватимете в дивному Стокгольмі, у Вашому розпорядженні буде 14 островів міста, з перекинутими 53 мостами між ними. Так, що прицінюйтеся і сміливо вирушайте в дорогу!

Відео: Стокгольм

Відео огляд про столицю Швеції – Стокгольм

7 червня 2014

Автор:

Що подивитися в Стокгольмі? Оцінка: 5.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук