Якщо у вас є діти дошкільного або шкільного віку, то самий час планувати поїздку в Стокгольм. Важко знайти місто, в якому така величезна кількість музеїв, які будуть цікаві не лише дорослим, але і дітям. А Стокгольм, як культурна столиця Швеції, окрім краси міста ще і повна всякими цікавими розвагами для дітей.
Стокгольм
Стокгольм

Розмір оригіналу:   670x503
Тип: jpg   Дата:

Мені дуже подобаються європейські міста і можливість у відпустці дивитися пам’ятки, відвідувати музеї, бувати в красивих місцях. З маленьким сином це здійсненно, але занадто егоїстично – адже хочеться, щоб дитина теж отримувала задоволення від відпочинку, а не просто був вимушений тягатися за батьками, розглядаючи архітектуру будинків.
Ми їздили в Стокгольм усією сім’єю (я, чоловік і дитина) минулого літа. Правда всього на 6 днів, оскільки це була не основна відпустка. Були тут другий раз, поїздка дуже сподобалася. Саме місто шикарне, розташоване на островах, дуже затишне. Старе місто люблю особливо – різноколірні будиночки, звивисті вулички, магазини з сувенірчиками і численні кафешки – це радість для очей.
Стокгольм
Стокгольм

Розмір оригіналу:   670x447
Тип: jpg   Дата:

Але що особливе цінно – в Стокгольмі маса розваг для дітей. І тут на кожному кроці туристи з дітками – причому і з колясками, і із слингами, і вже з великими хлопцями. Коротко розповім про нашу програму відпочинку в Стокгольмі. Найвеличезнішою радістю для нас було відвідування парку атракціонів Grona Lund на острові Юргорден. Парк займає невелику територію, але тут є атракціони і для дорослих, і для дітей. І усе це практично в центрі міста – з незрівнянною панорамою Стокгольма.
Стокгольм
Стокгольм

Розмір оригіналу:   670x446
Тип: jpg   Дата:

Потім ми відправилися в музей Vasa – це величезний дерев’яний корабель. Тут дитина була просто в захопленні  - перейнятися морською тематикою було здорово!
Стокгольм
Стокгольм

Розмір оригіналу:   670x460
Тип: jpg   Дата:

А наступним місцем відвідування став Junibacken – музей казок Астрід Ліндгрен. Ось це дійсно світ казок! Тут і улюблені герої з книжок, і ігрове містечко, і будиночок Пеппі Довга панчоха. Подія, що саме більше запам’яталася, – це “Потяг казок”.  Ми самі із задоволенням побували тут, згадали дитинство!
Стокгольм
Стокгольм

Розмір оригіналу:   670x503
Тип: jpg   Дата:

 
Наступного дня ми відправилися в музей просто неба SKANSEN. Це етнографічний музей, що представляє усю Швецію в мініатюрі. У реальності це виглядає так – величезний парк, на якому знаходяться старовинні будиночки, садиби, церкви (які привозили сюди з усієї країни). Тут також є зоопарк і можна постежити за побутом людей: майстернями ткачів, склодувів, ювелірів, друкарів та ін. Це дуже захоплююче, до того ж ви весь день гуляєте на свіжому повітрі.
Стокгольм
Стокгольм

Розмір оригіналу:   670x503
Тип: jpg   Дата:

 
На третій день нашого перебування у Швеції ми вирішили трохи почекати з музеями і відправилися погуляти по місту і на оглядову екскурсійну прогулянку на катері. Прекрасні види не залишили байдужими – острови, палаци, особняки, усе дуже красиво і велично.
Стокгольм
Стокгольм

Розмір оригіналу:   670x503
Тип: jpg   Дата:

 
У зв’язку з тим, що наша дитина дуже захоплена підводним світом і морською тематикою, ми намагалися вибирати місця у відповідність з його інтересами. Отже наступного дня ми відправилися в Акваріум. Він хоч і невеликий, але тут маса яскравих рибок і навіть акул.
У інші дні ми ходили магазинами і кафе, гуляли по місту, піднялися на оглядовий майданчик, подивилися зміну караулу у палацу, купували сувеніри. Поїздкою залишилися дуже задоволені!

6 червня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук