Шість іноземних туристів, постраждалих під час аварії на канатній дорозі курорту Гудаурі, досі залишаються в лікарні.

аварія на підйомнику в Гудаурі
аварія на підйомнику в Гудаурі

Розмір оригіналу:   800x331
Тип: jpg   Дата:

Вдень 16 березня на вершині гори Садзелі в Гудаурі вийшла з ладу канатна дорога, призначена для досвідчених лижників і сноубордистів. В результаті аварії декілька гондол, на яких знаходилися туристи, на великій швидкості з'їхали до нижньої станції канатної дороги і зіткнулися одна з однією.

В цілому після аварії було госпіталізовано 11 чоловік, трьом з них медичну допомогу надали в амбулаторії Гудауриі. Ще вісім чоловік на реанімобілях і вертольотах доставили в грузинську столицю. Семеро потерпілих, які є громадянами України та Росії, доставили в медцентр імені Гудушаурі, а громадянку Швеції, яка знаходиться на 15-му тижні вагітності, – в клініку Medi Club.

За інформацією в лікарні Гудушаурі до теперішнього часу залишається п'ять потерпілих. Одного з них планують виписати впродовж дня, четверо – продовжують лікування легких травм. Одна громадянка України, якій 16 березня була проведена операція, досі залишається в реанімаційному відділенні, за словами медиків її стан стабільний. За словами медиків клініки, у дівчини найкритичніший стан з усіх, хто постраждав в аварії на підйомнику в Гудаурі. Киянка Інна отримала ушкодження одного хребця в попереку, відкритий осколковий перелом лопатки, відкритий перелом ліктьової кістки, поламані ребра, які зачепили легені і зламане стегно.

евакуація потерпілих в Гудаурі
евакуація потерпілих в Гудаурі

Розмір оригіналу:   800x482
Тип: jpg   Дата:

Що стосується громадянки Швеції, за словами лікарів, її стан стабільний і незабаром вона також покине клініку.

"У нашої клініки продовжує лікування одна пацієнтка, її стан задовільний. Триває моніторинг життєвих параметрів і планується лікування. Клінічних ускладнень не очікується", – сказала журналістам лікар Medi Club Маку Бакашвілі.

Вона додала, що після того, як громадянка Швеції буде виписана, вона зможе повернутися на батьківщину звичайним авіарейсом, проте медики рекомендували їй забезпечити переліт лежачи.

МВС Грузії у зв'язку з подією почало слідство по 275-ій статті УК Грузії – "порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного, повітряного або підвісного транспорту".

Для встановлення причин аварії на місці працюватимуть співробітники австрійсько-швейцарської компанії "Доппельмайер"(Doppelmayr), що побудувала підйомник, що вийшов з ладу. Також влада Грузії притягнула до розслідування міжнародних незалежних експертів з ведучої французької інспекційно-сертифікаційної компанії "Бюро Верітас".

19 березня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук