Цього року зимовий сезон стане рекордним по кількості туристів, повідомила міністр туризму Болгарії Николина Ангелкова в ефірі БНТ.

"Зимовий сезон проходить успішно. У 2017 році 460 тис. іноземних туристів відвідало зимові курорти країни, що на 15% більше, чим в 2016 році. Відзначається серйозне зростання кількості туристів з сусідніх країн, як і з основних цільових ринків", – пояснила Ангелкова.

міністр туризму Болгарії
міністр туризму Болгарії

Розмір оригіналу:   829x466
Тип: jpg   Дата:

Відзначається зростання кількості туристів і з Німеччини, доповнила вона, підкресливши, що в цьому зимовому сезоні кількість туристів збільшиться на 10%. А ключовим елементом зростання кількості туристів став розвиток гірського туризму, вважає міністр.

Сніг, що впав в останні дні, продовжить зимовий сезон до кінця квітня, а на початку травня починається літній сезон, заявила Ангелкова, доповнивши, що майже усі п'ятизіркові готелі на літніх курортах країни вже зарезервовані.

Ангелкова повідомила, що цього літа буде заборонена так звана "стендова торгівля", але павільйони не можна заборонити. Згідно з новими змінами товари можна буде продавати лише на приватній території і не на алеях курортів.

Міністр також повідомила, що міністерство посилило контроль над туроператорами, яких у Болгарії близько трьох тисяч. Почалася перевірка усіх туроператорів на наявність необхідних документів.

За останній час з реєстру туроператорів було виключено 102 фірми, тому що вони не надали страховки ризиків, повідомила Ангелкова.

Вона доповнила, що усі туроператори, які не мають права на туроператорскую діяльність, вказані в Національному туристичному реєстрі і будь-хто може їх перевірити.

5 квітня 2018

Автор:

Снігопад продовжить зимовий туристичний сезон у Болгарії до кінця квітня Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук