На тій, що пройшла 27 березня в Софії прес-конференції Національного комітету Німеччини по туризму DZT(Deutsche Zentrale für Tourismus) були представлені найактуальніші факти і цифри, пов'язані з туризмом в Німеччині, також як і цікава інформація про чисельність болгарських туристів, що відвідали країну в 2017 р.

Інформацію представив Крістіан Саллай − менеджер з маркетингу і продажів Регіонального бюро DZT по Боснії і Герцеговині, Болгарії, Хорватії, Чорногорії, Румунії і Сербії.

Найсерйознішу цікавість болгарські туристи виявляли до міського туризму і екскурсійних турів при середній тривалості турів 8 днів. Також в середньому кожен болгарський турист витрачав на поїздку в Німеччину 555 євро.

У відповідь на питання про значення болгарського ринку і ринків інших балканських країн для розвитку туризму в Німеччині, Крістіан Саллай вказав на досягнуті результати і можливості подальшого розвитку :

"Слід зазначити позитивні результати, досягнуті за останні 5 років. Майже усі балканські держави подвоїли число ночівель. Країни, як Болгарія, у якої майже півмільйона ночівель, Румунія(1 млн) і Хорватія грають велику роль. Балкани розвиваються швидкими економічними темпами. Звичайно, людям, що мешкають в регіоні, хотілося б, щоб це відбувалося ще швидше, але це не завжди можливо.

комітет Німеччини по туризму
комітет Німеччини по туризму

Розмір оригіналу:   829x466
Тип: jpg   Дата:

Об'єктивний погляд показує, що останніми роками в регіоні відзначається постійне зростання, що підвищує купівельну спроможність і спонукає людей частіше подорожувати.

Не можна не враховувати і сильний розвиток авіаційної індустрії в регіоні. Відкриті багато нових авіаліній, і людям стає можливим досягати бажаних місць для відпочинку все швидше. І цей розвиток, швидше за все, збережеться і в наступні роки. Спеціально для Болгарії я чекаю, що, після феноменального зростання поїздок в Німеччину в 14 відсотків в 2017 році, ця позитивна тенденція збережеться і цього року".

Туризм завжди був і залишиться важливим чинником для інтеграції, сприяючий руйнуванню бар'єр. Ось чому Болгарія і інші балканські країни можуть на прикладі Німеччини вчитися, як слід розвивати туристичні напрями і домагатися присутності на ринках.

5 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук