На момент кінця серпня Туніс відвідало 5.8 млн туристів – такі дані представило Міністерство туризму і ремесел цієї північноафриканської країни. Приріст турпотоку склав 13.9% в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року. Втім, варто відмітити, що переважну більшість туристів Тунісу як і раніше надають сусідні країни, в першу чергу Алжир. Хоча приріст по європейських ринках також істотний – у тому числі внаслідок падіння динара до світових валют.

В Тунісі зростання турпотоку
В Тунісі зростання турпотоку

Розмір оригіналу:   960x617
Тип: jpg   Дата:

Тому і заробіток на туристах в країні виявився дещо меншим, відмітили в міністерстві.

По країнах статистика така – практично половина туристів прибуває в Туніс з так званих "країн Магрибу", тобто Північної Африки. У тому числі 1.6 млн – це туристи з Алжиру.

На долю усіх європейських ринків припало 1.8 млн туристів. При цьому Європа показалася істотний приріст – плюс 18.3% в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року.

По числу ночівель туристів лідирує курортна зона Ясін-Хамаммет – приріст на 20.5%. Далі слідує регіон Монастир-Сканес ( 19.6%) і Сусс ( 16.2%). При цьому, за підрахунками Департаменту туризму, доходи від іноземних туристів в країні досягли близько 3.5 млрд динарів, тобто зростання склало 46%. У іноземних валютах зростання менш значне із-за знецінення туніської валюти – близько 31.7% в євро і 23.5% в доларах.

Міністр туризму і ремесел Рене Трабелсі заявив, що Тунісу вдасться досягти мети і залучити 9 мільйонів туристів до кінця року. "Найближчими роками ми плануємо збільшити кількість відвідувачів, але, передусім, поліпшити якість послуг і гостинність і стимулювати альтернативний та екстремальний туризм", – сказав він.

3 вересня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук