В більшості міст Європи основним видом туризму є екскурсійний туризм, саме він займає левову частину за отриманням прибутків та перерахуванням податків до місцевих бюджетів. Причиною такої популярності є наявність великої кількості культурних та історичних пам’яток, а саме за ними їдуть туристи. Ще причиною інтересу та розвитку екскурсійного туризму є те, що він не вимагає великих інвестицій для його здійснення. В більшості випадків зацікавити туриста потрібно цікавим маршрутом.

А ось тут європейському екскурсійному туризму є чим похвалитись, вибір різноманітних маршрутів досить широкий і багато з них можуть задовольнити цікавість навіть дуже вибагливих мандрівників.

Звісно, Львів також є європейським містом, причому тут знаходиться теж чимало цікавих місць, в першу чергу це зумовлено його віком.

Туризм у Львові
Туризм у Львові

Розмір оригіналу:   640x432
Тип: jpg   Дата:

Взагалі туризм у Львові почав досить сильно розвиватись, особливо пішохідний напрямок. Це пов’язано з особливостями міста, не завжди є можливість підвезти туристів до необхідного місця, а пішки це зробити досить легко. Та й далеко не останнє місце в цьому відіграє факт, що автобусній екскурсії не під силу відобразити в повній мірі особливість, специфіку Львова. Саме тому вузькими вуличками старого міста досить часто ходять туристичні групи разом з екскурсоводами.

Особливістю екскурсійного туризму є те, що він є доволі бюджетним, адже необхідно тільки приїхати до Львова, знайти помешкання для проживання. А далі є два варіанти – самостійно здійснювати екскурсії, або в складі певної групи з екскурсоводом. Звісно, екскурсовод бажана складова туристичної подорожі, так як він зможе розказати цікаві особливості про різноманітні місця Львова. Але на цьому можна й зекономити, адже є Інтернет, де написано багато про цікаві місця міста.

Взагалі туризм у Львові можна назвати “міським”, він включає в себе розваги, освітній та культурний туризм.

Кожен з напрямків розвивається в місті, тим більше що тут для них створені практично ідеальні умови. По перше, в Львові велика кількість архітетурних пам’яток, взагалі старе місто є практично суцільним пам’яткою. По друге, тут існує ціла розважальна інфраструктура, яка задовольнить будь-кого, та запропонує денний, вечірній та ніжний варіант відпочинку.

На думку багатьох експертів туризм у Львові необхідно розвивати в різних напрямках, більше того, постійно працювати щоб покращувати ті варіанти які вже є в наявності, а також шукати нові ніші.

На сьогоднішній день досить поширений культурний туризм, тим більше, що культурні пропозиції в Львові дуже великі. Багатьох туристів місто вабить своїми архітектурними принадами, атмосфера провулків, будинків, церковних споруд буквально зачаровує. Суб’єктам туристичного бізнесу залишається тільки наповнювати цей напрямок новими подіями, змістом та контекстом.

Варто зауважити, що культурний туризм взагалі є досить престижним різновидом туризму. Зокрема в багатьох європейських країнах в нього доволі глибоке коріння, аж до 16 століття. Тим більше, що у Львові багато культурного ресурсу, матеріальної бази більше ніж достатньо для цього.

Багато людей запитує – туризм у Львові наскільки вигідний? Судіть самі, за статистикою починаючи з 2007 року щорічно в місто приїздить біля 1 мільйона туристів. Причому приїжджають як українці, так й іноземні громадяни – з Австрії, Німеччини, Польщі, США, Великобританії, Литви та Чехії.

Звісно, з кожним роком поступово кількість відвідувачів збільшується туризм у Львові стає все більше та більше популярним. Також збільшуються надходження до місцевого бюджету, більше заробляє туристичний бізнес.

9 березня 2024

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук