Королівський музей армії
Королівський музей армії

Розмір оригіналу:   900x516
Тип: jpg   Дата:

26 лютого у брюссельському Королівському музеї армії і військової історії відкриється масштабна виставка, присвячена століттю Першої світової війни, під назвою “14 – 18, it’s our history”!.
До експозиції увійдуть унікальні музейні експонати, що раніше не виставлялися для широкої публіки. Відвідувачі зможуть побачити рідкісні карти і плівки, листи, костюми, фотографії і інші об’єкти військового часу. Експозиція дозволить простежити історію бельгійської окупації і дізнатися, як в цей час виживало мирне населення. Декілька залів музею за допомогою мультимедійних технологій перетворять на декорації Першої світової війни – бомбосховище, штаб-квартиру військового командування, пункт видачі харчування. За твердженням організаторів, мета виставки – нагадати людям про їх спадщину і важкі часи, які Європі довелося пережити.
Виставка продовжиться аж до 26 квітня і буде відкрита з 9:00 до 17:00 з вівторка по п’ятницю і з 10:00 до 18:00 на вихідних. Вартість вхідного квитка складе 12 євро для дорослих і 8 євро для дітей.

19 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук