11 вересня 2014 року в столиці Угорщини почнеться двадцять другий міжнародний фестиваль вин, який триватиме не менше п’яти днів. У Будапешті Budavári borfesztivál вважають найбільш значущим заходом подібного типу. У 2013 році цей фестиваль відвідали більше двадцяти тисяч місцевих жителів і туристів.
міжнародний фестиваль вин в Угорщині
міжнародний фестиваль вин в Угорщині

Розмір оригіналу:   514x389
Тип: jpg   Дата:

Відмітимо, що якщо ви теж хочете відвідати цей захід, то ми радимо вам вже зараз почати пошук відповідних путівок. До речі, купити тури в Угорщину з Києва можна у більшості туристичних фірм.
Що стосується фестивалю, то усім жителям і гостям міста запропонують випробувати близько п’яти тисяч сортів вин з десятка країн світу. До того ж будь-який охочий зможе насолодитися блюдами традиційної угорської кухні, приготованими з натуральних продуктів по традиційних рецептах, а саме: угорською піцою, домашніми штруделями, тортами, сирами і копчениною.
Розважальна програма складатиметься з виступів різний народних і джазових музикантів, а також всіляких змагань і конкурсів. Окрім дегустації вин, відвідувачі фестивалю зможуть побувати у Винному університеті і на майстер-класах різних мистецтв.
p.s.: Я, як великий любитель вина, із задоволенням відвідав би цей туристичний захід. Але, на жаль, у зв’язку з роботою це навряд чи вийде ;-(

3 серпня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук