скульптура ArcelorMittal Orbit
скульптура ArcelorMittal Orbit

Розмір оригіналу:   544x473
Тип: jpg   Дата:

Найвища у Великобританії скульптура ArcelorMittal Orbit, яка розташована в центрі Олімпійського парку Лондона, відкриє свої оглядові майданчики для відвідування. З вежі заввишки 114,5 метрів можна побачити усю британську столицю.
З двох просторих оглядових галерей відкривається вид на район Сіті (the City) на заході, Кришталевий палац (Crystal Palace) в Гайд-парку на півдні і культурно-розважальний центр Alexandra Palace на півночі – цілий історичний зріз: від старовинних будівель і сучасних хмарочосів до зелених лугів на околиці міста.
Амбітний дизайн скульптури відразу зробив з неї символ Олімпійських і Паралімпійских ігор 2012 року в Лондоні, а також перетворив собою східну частину столиці. Після Олімпіади парк зазнав реконструкцію, щоб стати зоною відпочинку : тут обладнані спортивні майданчики, місця для дозвілля і розваг, ресторани, кафе і гектари найкрасивіших паркових зон.
Продаж квитків починається в лютому, повідомляє VisitBritain. Вартість квитків для дорослих – від 15 фунтів (18 євро), для дітей – від 7 фунтів (8,5 євро).

10 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук