метро Стамбулу
метро Стамбулу

Розмір оригіналу:   360x216
Тип: jpg   Дата:

У Стамбулі відкритий рух потягів по новій ділянці лінії метро М2 між станціями Sishane і Yenikapi. Це один з найбільш довгожданих відрізків підземки, що сполучає розрізнені досі ключові лінії в центрі.
Лінія М2 (важке метро) працювала велику частину часу свого існування лише на північ від центру, починаючись на площі Таксим. Кілька років тому з’явилася ще одна станція в центрі – Shishane. Тепер лінія продовжена по мосту на інший берег бухти Золотий Ріг в найстарішу частину міста.
На самому мосту знаходиться станція Halic (поблизу автомобільного моста Ataturk). Наступна станція – Sehzadebasi – знаходиться поблизу тієї, що проходить по центру міста трамвайної лінії. Нарешті, остання станція Yenikapi забезпечує пересадку на нещодавно відкриту лінію метро Marmaray, що проходить по дну Босфору в азіатську частину міста.
Таким чином, тепер переміщення по Стамбулу значно спростилося як для туристів, так і для місцевих жителів. Можна чекати, що найближчим часом дуже багато людей пересяде на метро, і ситуація на дорогах, що страждають від хронічних пробок, декілька покращає.

19 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук