спеціальні браслети у Таїланді
спеціальні браслети у Таїланді

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Найближчим часом влада Таїланду запропонує туристам надіти особливі ідентифікаційні браслети, покликані підвищити безпеку відпочивальників в цій азіатській країні.
Як відомо, щорічно Таїланд приймає понад 7 мільйонів іноземних туристів. Тропічний клімат, величезна кількість цікавих пам’яток, живописні пляжі і тепле море, екзотична їжа і культура – усе це притягає мандрівників зі всього світу, у тому числі і наших співвітчизників. Так, приміром, знайти тур в Тайланд під час новорічних свят дуже не просто – туристи скуповують путівки за півроку до поїздки.
Проте відпочинок в цій екзотичній країні і таке велике скупчення людей часто призводить до різного роду непередбаченим ситуаціям. На жаль, на сьогодні Таїланд не відноситься до безпечних країн для туристів. Виною тому, як місцеві злочинці, так і пияцтво, і неадекватна поведінка самих відпочивальників. Останній трагічний випадок стався усього кілька тижнів тому, коли на одному з тайських пляжів були знайдені убитими два англійські мандрівники.
Усе це навело на думку про створення спеціальних браслетів, на яких буде вказані адреса і телефон готелю, а також присвоєний унікальний ідентифікаційний номер. Це повинно допомогти надати туристам допомогу у разі надзвичайних подій, а також поліпшити імідж країни у світі, який похитнувся після військового перевороту в цьому році.
Ця ідея про введення ID браслетів була запропонована міністром туризму і спорту Кобкарн Ваттанаврангкул. За повідомленням чиновника, носити браслети мандрівники не зобов’язані, проте це нововведення ним на благо, оскільки воно покликане підвищити безпеку іноземних туристів, що знаходяться на території Таїланду.

2 листопада 2014

Автор:

У Таїланді туристам надінуть спеціальні браслети Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук