Влада Венеції запропонувала ввести "курортний збір" для туристів, що прибувають в місто без ночівлі. Про це повідомили посилаючись на заяву мера міста Луїджі Бруньяро.

Венеція
Венеція

Розмір оригіналу:   800x485
Тип: jpg   Дата:

Так, за його словами, тільки в період пасхального воскресіння місто прийняло близько 125 тис. чоловік, через що на вузьких вуличках туристам практично неможливо було розійтися, а до пам'яток Венеції вишикувалися величезні черги.

"Ми не устигали прибирати сміття. На мостах було не проштовхнутися. Ми вважаємо, що ми маємо право закрити місто в такі багатолюдні дні. Ті, хто тут живуть, працюють або розміщуються в міському готелі, можуть увійти, інші повинні триматися чимдалі. Венеція – особливе місто, але багато хто ще не зрозумів цього, навіть в Римі", – привели в асоціації слова Луїджі Бруньяро.

Нагадаємо, у вересні 2016 року сотні венеціанців вишли на вулиці міста, виражаючи протест проти зростаючого числа туристів. "Ми ситі по горло вічно скандальними іноземними туристами, з якими вимушені мати справу день у день. Нам не потягнути захмарну оренду. Все зайнято нескінченними сувенірними крамницями, через які товарам повсякденного попиту не пробитися", – скаржилися демонстранти.

15 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук