сувеніри з Єгипту
сувеніри з Єгипту

Розмір оригіналу:   2048x1365
Тип: jpg   Дата:

Східна країна Єгипет досить багатогранна і різноманітна. З кожним століттям ця країна стає більш відкритою для туристів і мандрівників. Ніхто не залишиться незадоволеним чи обділеним увагою в країні пісків і пірамід. З кожним роком Єгипту все більше приділяють увагу у фільмах і документальних історіях, розкривається безліч таємниць і легенд, і стільки ж ще залишається невідомим. Для туриста немає нічого більш захоплюючого, ніж країна сонця і пірамід.
Країна бога Ра і фараонів наповнена різними пригодами та мандрівками, легендами і відкриттями. Для туристів це, безсумнівно, просто рай. Напевно, ще до приїзду в країну кожен задається питанням, що привести рідним і близьким з відпочинку? Як і будь-яка інша країна, Єгипет має свою культуру, історію і колорит. На кожному кроці можна знайти різні дрібні крамнички й магазини з сувенірами і виробами ручної роботи. Подарунки і сувеніри в Україні можна придбати в інтернет магазині ushop.in.ua
Отже, що ж є головним сувеніром цієї багатої країни? Звичайно ж, папірус. Історія його виникнення досить стара, процес виготовлення простий і швидкий. Як відомо, папірус продається вже з різними написами, тому при покупці потрібно ознайомитися з його вмістом, мало що там може бути написано. На ринках часто продають підробки, при купівлі якісного папірусу видається відповідний сертифікат.
Представниці прекрасної статі знайдуть тут безліч лавок і магазинчиків з вишуканими і неповторними прикрасами, як із золота, так і срібла. Ціни на прикраси досить приємні і не дуже відчутні для гаманця. Також можна знайти ще багато гарних дрібничок.
Чоловіки також не залишаться без уваги, адже в Єгипті продаються чудові сувеніри, такі як кальян. Що може бути кращим подарунком для друга або чоловіка, ніж якісний кальян. Вибір їх величезний, від великих до маленьких, на одну людину і на кількох. Колірна гамма однозначно порадує своєю різноманітністю. Крім самого вироби можна придбати для нього різний якісний тютюн.
Також з країни фараонів можна привести різні статуетки. В основному вони виготовляються з алебастру або дерева. Як відомо єгиптяни почитали кішок, тому статую кішки знайти простіше простого. В Єгипті вірять, що коти відганяють нечисту силу від будинку і зберігають затишок.
Також крім цього, можна придбати статуетки єгипетських богів. Основні – це Анубіс, бог царства мертвих, Осиріс – охоронець життя після смерті, Гор – бог сили і влади.

8 вересня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук