Таїланд
Таїланд

Розмір оригіналу:   320x200
Тип: jpg   Дата:

Двоє чоловіків, визнаних винними у вбивстві пари британських туристів в Таїланді, будуть страчені після того, як їх апеляції були відхилені судами.

Понівечені тіла Ханни Уітерідж і Девіда Міллера були знайдені на пляжі на популярному туристичному острові Кох Тао у вересні 2014 року.

Популярне місце відпочинку було назване "островом смерті" після того, як ряд туристів були убиті там звірячими способами. 23-річна туристка, була спочатку зґвалтована, а потім забита до смерті тоді як 24-річному британському туристові проломили голову і розбризкали мозки, повідомляє поліція.

Бірманські гастарбайтери, працюючі на курортному острові, були визнані винними у вбивствах і засуджені до страти в грудні 2015 року. Проте їх прибічники стверджували, що докази були сфабриковані.

Туристи, що були по-звірячому убиті, зустрілися в Таїланді на острові Кох Тао, зупинившись в одному готелі. Пара була убита дерев'яною мотигою, коли вони поверталися у свої готельні номери пізно увечері з пляжу.

Схоплені за гарячими слідами гастарбайтери спочатку призналися у вбивствах, але потім відмовилися від своїх заяв, заявивши, що їх катували. Судовий процес над двома бірманськими працюючими мігрантами також супроводжувався звинуваченнями тайської влади в порушенні прав людини. Проте після того, як двоє підозрюваних провели слідчих по "місцях бойової слави" своїх злочинів, сумніви відпали. Вбивці будуть страчені шляхом введення смертельної ін'єкції

Серія звірячих вбивств на Кох Тао, невимушеній гавані для дайверів і любителів білосніжних пляжів ударила по іміджу тургалузі Таїланду, на яку припадає біля 10% економіки країни.

30 серпня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук