Викрутки, пасатижі, молоток, набір ключів – цей інструмент є практично в будь-якому будинку, оскільки без їх допомоги неможливо обійтися чоловікові хазяїну, для вирішення технічних питань в побуті. Але сучасний світ диктує свої права. І зараз, коли в нашому будинку є, величезна кількість різного роду техніки для поліпшення умов життя, для ремонту і обслуговування якої, сучасному хазяїну вищепереліченим списком інструменту вже не обійтися.
універсальний комплект інструменту
універсальний комплект інструменту

Розмір оригіналу:   670x540
Тип: jpg   Дата:

Зараз на прилавках магазинів пропонується щонайширший вибір інструменту на будь-який смак. Всілякі фірми пропонують свій інструмент, який відрізняються як ціною, так і якістю товару.
При купівлі інструменту ми часто прислухаємося до думки продавця, якого вважаємо фахівцем в цій області і тому повністю йому довіряємо.
Безперечно, є продавці, що не досить добре знають свій товар, і, попрацювавши деякий час інструментом ми розуміємо, що купили зовсім не те що хотіли. Тому треба звертатись до магазинів перевірених роками роботи та до тих, які турбуються про думки своїх клієнтів. Саме таким є магазин професійних інструментів «Ліга Інструмент», де на сторінці по продажу наборів інструментів http://www.liga-tool.com.ua/ru/catalog/razdel/nabor-instrumentov/ можна вибрати якісні універсальні комплекти, або підібрати набори викруток, ключів або інші набори інструменту.
У цій статті ми і поговоримо з приводу інструменту. Інструмент буває любительський і професійний. У чому відмінність? Любительський інструмент це той, яким ви користуєтеся не постійно. Наприклад, вам потрібно просвердлити в бетоні сто отворів, це можна зробити як професійним перфоратором, так і любительським. Різниця тільки в тому, що першим ви це зможете зробити, не роблячи перерви в роботі інструменту, а другим після кожного п’ятого, приміром, отвору потрібно буде дати можливість перфоратору відпочити – інакше він від сильного перегрівання вийде з ладу.
Професійний – це той, яким працюють далеко не усі професіонали, але який може витримати великі навантаження в роботі, і при цьому не ламатися. Точний, якісний і дорогий.
Як правило, більшість віддають перевазі любительському, але це стосується тільки електричного інструменту. Є інструмент, який рекомендується купляти, з розряду професійного. Це лінійки, косинці, рівні, штангенциркулі, мікрометри, загалом – вимірювальний інструмент. Це тому, що від нього багато в чому залежить якість вашої роботи.
Для обробки різного роду матеріалів, рекомендується використовувати вітчизняні вироби. Різниця в ціні відчутна, а якість така сама, а іноді навіть вище. Свердла, мітчики і плашки бажано шукати ще ті, давні з підвалів та комірок, і на ринках їх ще можна знайти.
набір електроінструменту
набір електроінструменту

Розмір оригіналу:   670x540
Тип: jpg   Дата:

Декілька слів про електроінструмент. Іноді краще купляти інструменти вітчизняних виробників, не із-за патріотизму, а тому що на нього ви завжди знайдете запчастини і самостійно його відремонтуєте. До того ж він більш придатний до нестабільності наших електричних мереж. Проте більш дорогий інструмент іноземних виробників в багатьох випадках більш якісніший і може витримувати більші навантаження. Купивши електроінструмент, в перші, дні гарантійного терміну бажано їм попрацювати, таким чином, ви виявите заводський брак, якщо він є і без проблем поміняєте товар.

6 липня 2016

Автор:

Вибір набору інструментів для будинку Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук