серіал Відчайдушні домогосподарки
серіал Відчайдушні домогосподарки

Розмір оригіналу:   300x170
Тип: jpg   Дата:

Хто говорить, що повсякденне життя домогосподарки повне нудьги і одноманітності? Зовсім ні, в ній купа несподіванок і сюрпризів. За великим рахунком у головних героїнь серіалу “Відчайдушні домогосподарки” життя “б’є ключем” і кожна серія підносить нові пригоди і події, що кардинально відрізняються від буденних, ні чим не примітних днів.
На перший сезон серіалу я наткнувся випадково, вже навіть і не пам’ятаю як. Але пам’ятаю, що навіть перша серія мене відразу ж розташувала до себе. Може бути із-за її сюжету, а може бути із-за гумористичної гри акторського персоналу, але після її перегляду я відразу ж приохотився до нього і намагався проглянути кожну серіюі. У першому сезоні “Відчайдушних домогосподарок” явно простежується детективна ниточка. Чотири подруги намагаються провести розслідування з приводу смерті своєї знайомої, мимохідь вони жартують і розважаються. У інших сезонах детективна ниточка практично втрачена і упор більше робиться на різножанрові події.
Зазвичай по закінченню серії підводиться невеликий підсумок, витримки бувають досить значущими, є про що розміркувати. На перше місце в серіалі ставляться звичайні загальнолюдські цінності: любов, дружба, допомога.
Дивує також робота сценаристів. Здавалося б, нічого нового вже в наступному сезоні не побачиш, але ні, на закінчення кожного сезону сюжет вивертається таким чином, що я сидів з відкритим ротом, і при цьому відразу ж промірковувалось, що в новому сезоні можна було ввести нових персонажів і розкрутити нову історію.
Серіал “Відчайдушні домогосподарки” дуже легкий, його можна дивитися після робочого дня, що б розслабитися, відпочити, посміятися. Приємне проведення часу буде забезпечено. Але, будьте пильні, затягує так сильно, що надалі не вистачає часу на звичайні справи по будинку і ви можете виявитися “гіршою домогосподаркою”.

7 жовтня 2014

Автор:

Відгук про серіал Відчайдушні домогосподарки Оцінка: 5.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук