Якщо ви бажаєте свою відпустку провести на території однієї з самих таємничих і найкрасивіших країн світу, то вирушайте в Італію. Окрім прекрасної старовинної архітектури і античних пам’ятників, тут вас чекає прекрасна природа і м’який клімат, різноманітні розваги і безліч дивних відкриттів. Завдяки екскурсійним турам ви зможете зіткнутися з історією найбільшої Римської імперії, побувати на відмінних італійських курортах – і морських, і гірськолижних, а також покуштувати справжнього італійського вина і поласувати дуже смачними блюдами.
екскурсійний тур по Італії
екскурсійний тур по Італії

Розмір оригіналу:   650x400
Тип: jpg   Дата:

Відвідування цієї теплої гостинної країни принесе вам величезне задоволення, адже в Італії є усі умови для комфортного, приємного відпочинку. Екскурсійні тури дуже різноманітні і цікаві – так, можна відправитися в Італію лише на декілька днів і ознайомитися з найвідомішими її пам’ятками. Поїхавши ж в цю країну на більш тривалий час, у вас з’являється унікальна можливість побачити не лише Мілан, Венецію і Рим, але і багато інших міст. Вас чекають весела Флоренція і нічний Неаполь, загадковий Ареццо і романтична Верона, а на скількох дивних островах можна побувати, відправившись в Італію! Сицилія, Сардинія, Капрі – усі вони відрізняються неймовірною привабливістю.
А ще, відправившись в екскурсійний тур по Італії, вам трапиться нагода поєднати чудову відпустку з дуже приємними покупками – як ви знаєте, ця держава є однією з найкращих місць для шопінгу і брендові речі відомих торгових марок купити тут можна за значно привабливішими цінами, ніж у вітчизняних магазинах. У тур по Італії відправитися можна у будь-яку пору – завдяки вдалому географічному положенню, в цій країні комфортно відпочивати завжди.

13 жовтня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук