Усі ми чекаємо з нетерпінням казкової зими, а з нею і передноворічної метушні. В цей час виблискують гірляндами вітрини магазинів, а полиці заповняться різними новорічними сувенірами. Але головним атрибутом Нового року залишається ялина: колюча, пухнаста і завжди зелена.
Комусь святкова красуня потрібна живою, а іншим подобається штучна ялиночка. Адже насправді жива ялинка може виявитися недосконалою: рідкісні гілки, зелені голки, що обсипаються, вічний нахил в один бік.
вибір ялинки
вибір ялинки

Розмір оригіналу:   600x396
Тип: jpg   Дата:

А ось штучні ялиночки красиві, рівні і прослужать не один рік. Як же вибрати штучну ялинку, щоб вона не зіпсувала святковий настрій?
Скільки коштує штучна ялинка?
Відвідавши магазини, супермаркети і ринки можна побачити у продажу штучні ялинки за різними цінами. Найдешевші ялиночки роблять в Китаї, але їх гілки просякнуті настільки незвичайним складом, що деякі лаборанти утруднюються в поясненні їх властивостей. Через це їх вважають досить вогненебезпечними.
Тому треба ретельно підходити до вибору ялинки, щоб у результаті не затьмарити важливе свято. Ціна залежить від деяких критеріїв: матеріалу, висоти і країни виробника. Зрозуміло, на ціну впливає тип зборки, незвичайний колір і наявність іграшок.
Який тип зборки найбільш відповідний?
Штучні ялинки найчастіше виготовляють збірні. Чим зручніше зборка, тим зручніше її експлуатувати. Існують ялинки-конструктори, в них кожна гілочка кріпиться за допомогою гачків, які треба вставити в отвори на стволі.
Щоб користувач не заплутався, гілки, і отвори для них позначаються на схемі. Виробникові вигідніше робити такі ялини, але чи буде задоволенням така зборка? Кожен вирішує самостійно.
У продажу є і, так звані, ялинки-парасольки. Вони дійсно зручні і прості в зборці. Для зборки вимагається лише з’єднати дві або три частини самої ялинки. Гілки спочатку прикріплені до ствола, залишається розігнути їх, немов парасольку. Після закінчення урочистості, коли треба буде складати ялинку на полицю, можна залишити на ній прикраси!
Не забувайте визначитися з підставкою під ялиночку. Якщо на ялинці буде багато різноманітних іграшок, то підійде металева. Пластикова підставка, звичайно дешевше, але є присутнім ризик бути зламаною під вагою ялинки.
Як правильно вибрати хвою у штучної ялинки?
Головним питанням також залишається колір голок ялини. Виробники пропонують не лише усі відтінки зеленого, а також з гілками, на яких є присутньою імітація снігу і інею.
Випускаються золоті і чорні святкові дерева, а ще в магазинах можна побачити повністю білі і сині ялинки, яким навіть не потрібно прикраси. Якщо ніколи прикрашати ялинку, то можна вибрати варіант вже готових ялин з мішурою і яскравими іграшками.
Обов’язково при виборі ялинки слід переконатися в якості хвої. Для цього по м’яких голках треба провести долонею проти “зростання”, а жорсткі голки можна посмикати. М’які повинні відразу розправитися і прийняти колишній стан, а жорсткі не повинні розсипатися після досконалих дій.
Як знайти серед штучних ялинок найякіснішу ви тепер розбираєтеся, тому можна сміливо відвідати сайт магазину штучних ялинок http://elkasosna.kiev.ua та вибрати собі щось до душі. До речі, якщо бракує запаху, який випускає справжня лісова красуня, то і тут знайдено рішення. Можна купити спеціальні імітатори запаху, які наповнять ваш будинок запахом лісової свіжості.
Друзі, чекаю ваші коментарі, поради та доповнення до статті «Як правильно вибрати штучну ялинку»?

24 січня 2017

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук