Чартери можуть літати на курорти і в ті країни, з якими у нас є регулярне авіасполучення: наприклад, "Белавіа" увесь рік літає в столицю Італії – Рим, а чартерним рейсом в сезон можна полетіти до італійського курортного міста Ріміні. Якщо ви плануєте провести відпустку на курортах Венеціанської Рів'єри, то вам зручніше (а іноді і дешевше) буде прилетіти саме в Ріміні.

дешеві чартерні квитки
дешеві чартерні квитки

Розмір оригіналу:   1140x550
Тип: jpg   Дата:

А ще частенько чартер – єдина можливість безпосередньо добратися в незвичайний і привабливий куточок планети. Наприклад, з Москви можна відлетіти чартерним рейсом в Кенію і Танзанію, а з Києва – на звичніший, але все одно далекий і дивовижний Тенеріфе.

Проте сказати, що чартерні квитки – це завжди дешево, не можна. Бувають випадки, коли квитки на чартер коштують не набагато дешевше, ніж пакетний тур, і тоді туристові вигідніше купити "пакет". Подивитися, скільки коштує тур в потрібну вам країну, можна в розділі "Авіатури".

Як знайти дешеві квитки на чартерні рейси

Туроператори продають чартерні квитки в ті місяці, коли туристи масово вирушають на курорти. Тому у вас навряд чи вийде знайти чартери з Києва в Туреччину, наприклад, на грудень: це не сезон, і туроператорам не вигідно брати літак. Зате взимку і в міжсезонні зазвичай знижується вартість чартерів в Європу.

Точно визначити, коли з'являться дешеві чартерні квитки, складно: це залежить від оператора. Ціни можуть мінятися щодня, але в цілому дешеві чартерні квитки зазвичай з'являються ближче до дати вильоту (втім, бувають і виключення).

Також можна перевірити вартість квитків в різні аеропорти, якщо у вибраній вами країні їх декілька. Частенько, якщо аеропорт знаходиться ближче до курорту навіть на 50-100 кілометрів, квиток туди може коштувати відчутно дорожче.

Знайти дешевий квиток на свята складніше: високий попит. А ось якщо ваші плани гнучкі по даті вильоту і місцю відпочинку, то можна купити квиток за дійсно низькою ціною. З цим пов'язана головна зручність нашої пошукової системи чартерних квитків : система відразу відображає, на які курорти можна відлетіти і скільки це коштуватиме. 

9 серпня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук