Єгипет. У усіх туристичних районах Єгипту є офіси туристичної поліції, і що б не сталося, в звичайну ділянку турист не потрапить. У разі зіткнення з місцевими громадянами єгипетська держава завжди на стороні іноземця. Під час конфлікту із службовцями, при здирстві грошей(наприклад, за втрату ключа від номера) можна сміливо звати поліцію або загрожувати цим. Єгиптяни своєї поліції дуже бояться.

поліція Єгипту
поліція Єгипту

Розмір оригіналу:   3503x2247
Тип: jpg   Дата:

Туреччина. Тут теж є туристична поліція, але відношення до приватної власності не таке, як в Єгипті. У разі несплати поліція прийме сторону власника готелю, магазину або ресторану. Тому, навіть якщо ви упевнені в обмані, потрібно зажадати документ підписаний чек або рахунок, заплатити, а потім тільки звати поліцію. Якщо хазяїн винен, то він поверне гроші, але все таки порядок дій такий: спочатку платити, потім загрожувати поліцією.

поліція Туреччини
поліція Туреччини

Розмір оригіналу:   1902x824
Тип: jpg   Дата:

У стамбульській в'язниці сидить всього три українці, і всі за транспортування наркотиків у особливо великих розмірах. За буйне пияцтво, бійки і крадійство не сидить ніхто. Проте, бувають інциденти з крадіжками, фальшивими доларами, трапляється хуліганство, але у будь-якому випадку завжди можна відкупитися. У Туреччині існують світові судді. Якщо турист потрапив в аварію і ніхто не постраждав до смерті, справа спрямовується до світового судді, сторони домовляються полюбовно. Причому, до честі турок, домовляються завжди.

Таїланд. Тут поліцейські доброзичливі. До них можна звернутися з будь-яким питанням. Існує туристична поліція, співробітники якої ще доброзичливіші і говорять по-англійськи. Але! Грубити таїландським поліцейським не можна, подібної поведінки вони не прощають. Відкуповуватися дуже дорого. Нудизм в Таїланді заборонений. Топлес в непотрібний час в непотрібному місці без потрібної суми грошей може закінчитися розглядом в поліцейському відділку. Такі випадки не одиничні!

туристична поліція Таїланду
туристична поліція Таїланду

Розмір оригіналу:   1414x760
Тип: jpg   Дата:

У Таїланді, як і в Туреччині, у разі конфлікту краще спочатку заплатити, а потім загрожувати поліцією. Поліція любить розтягувати справу, примушує годинами сидіти в ділянці, потім і сам не рад, що зв'язався.

23 травня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук