На етапі підготовки до подорожі потрібно бути уважним до кожної дрібниці, і вже тим більше до такого важливого питання, як і який одяг вибрати для подорожі. Ясна річ на думку відразу спадає, що одяг для подорожі треба вибирати, щоб він був міцним, комфортним, не дорого коштував, майже не бруднився і не м’явся, і звичайно ж красиво виглядав.

вибір одягу для подорожі
вибір одягу для подорожі

Розмір оригіналу:   2000x1146
Тип: jpg   Дата:

Але домогтися збігу всіх цих факторів часто буває дуже складно, а іноді навіть неможливо. Та й тут як завжди, всі все знають, але на практиці виходить так, що мандрівники опиняються, не підготовлені не тільки банально до прохолодної погоди, а й до місцевості в яку збираються.

Тобто якщо ви зібралися в гори як мінімум не забудьте захопити з собою гірські черевики, при поході в ліс за грибами, вам знадобляться гумові чоботи до коліна, а не туфлі на високих підборах. Під час відпочинку на морі в нагоді костюм для дайвінгу та балони або хоча б плавальна маска, взимку можуть пригодитися рукавички, шапка, лижі або сноуборд. А на дискотеці в Парижі чи Дубаї вам підійде більше казкове вечірнє плаття, а не анти бджолина сітка.

Найголовніше, що куди б ви не відправлялися в подорож, в гори, ліс, або на море, при грамотному і завчасному плануванні відпочинку та вибору одягу для подорожі, ви можете виглядати всюди гармонійно і відчувати себе комфортно.

Але різний ландшафт місцевості це ще пів біди, найскладніше випробування при виборі одягу для подорожі починається тоді, коли вам доведеться під час своєї подорожі перетинати державні кордони багатьох країн, багато вартових і звичайно ж кліматичних поясів. І ви звичайно будете виглядати трохи дивно в зимовій шубі в Африці чи Анталії, та й в літніх шортах на Алясці чи в Ісландії ви довго не простягнете.

І тут далеко все не так просто, як здається на перший погляд. Якщо ви їдете із зими в літо, то вам доведеться, швидше за все, позбавлятися від своїх теплих речей по дорозі. Найраціональніше для мандрівника в такому випадку це міняти свої зимові речі на щось корисне прямо в дорозі.

Якщо у вас є підприємлива жилка, то міняти в принципі можна на що завгодно, будь то їжа, сувеніри, гроші, проїзд, нічліг. Або навіть дарувати зимові речі іншим хорошим людям, так як вони будуть займати дуже багато місця в багажі, якщо ви їх не одягаєте, і важать вони дуже багато, тому будуть сильно заважати пересуватися в дорозі.

Звичайно якщо ви подорожуєте на своїй машині, то зимові речі можна скласти в багажник. Але якщо ви плануєте довго їздити по різних теплим країнам. Тоді краще заздалегідь купити недорогі зимові речі, можна навіть в секонд хенді, що б потім було не шкода позбутися їх, коли стане тепліше.

Є ще варіант, якщо речі надто цінні для вас матеріально або духовно, їх можна послати самому собі поштою, або залишити в якій не будь країні в камері зберігання, або у знайомих людей по дорозі. Це, швидше за все, вийде досить не дешево, але варіантів вибору у вас досить мало.

Також якщо ви будете їхати з літа в зиму, то найпростішим варіантом буде взяти з собою гроші на покупку одягу прямо в дорозі, в більш холодній країні. Ще варіант якщо у вашій країні зимовий одяг коштує набагато дешевше, то можна взяти трохи теплого одягу з собою.

Тут також можна скористатися секонд хендом, особливо якщо цей зимовий одяг більше вам ніколи не знадобитися. Купувати дуже хороший і дорогий одяг часто не доцільно, так як потім ви просто подаруйте її комусь, коли будете їхати з країни з незвичним для вас кліматом.

10 березня 2024

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук