відмінний відпочинок
відмінний відпочинок

Розмір оригіналу:   700x467
Тип: jpg   Дата:

Чи можливо відмінно відпочити і при цьому заощадити? Мабуть, так. Перше – вибираємо на якому турі зупинитися, що б подорож запам’яталася лише з кращого боку, а враження “гріли душу” ще багато-багато років?
Якщо ціна туру – питання для вас важливий, то тур, що “горить”, – найбільш вірне рішення. Такий підхід подарує можливість заощадити близько 30-50 %.
Але, час на збори буде обмежений. Головне: не забудьте напередодні перевірити свої документи, вони мають бути у повному порядку, будь то віза або закордонний паспорт.
Недорогими напрямами вважаються Туніс, Болгарія, Туреччина, Єгипет. Трохи дорожче, але не на багато, йдуть Гоа, ОАЕ, Таїланд.
Також існує таке поняття, як бронювання турів. Це не лише спосіб заощадити, але і гарантія того, що у вас в кишені опиниться відмінний відпочинок за скромні гроші. Такий варіант останнім часом користується все більшою популярністю.
Автобусні тури – ще один варіант дешевого і захоплюючого відпочинку.
Звичайно це європейські напрями. Ви можете відправитися куди завгодно: в Лондон, Париж, Прагу, Берлін, Амстердам. Маршрути автобусних турів дивують своєю різноманітністю.
Варто відмітити, що під час поїздки автобуси досить часто зупиняються, щоб пасажири могли розім’ятися, подихати повітрям, тому турбуватися за дискомфорт в області хребта – зайве заняття.
І не забувайте про найголовніше: вибирайте тури в країни, де політична ситуація стабільна, щоб не перетворити економний відпочинок на сумну подорож.

4 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук