Кіпр – це, безумовно, одне з найяскравіших і дивних місць острівного відпочинку. Блакитна вода, прекрасне узбережжя, насичена екскурсійна програма, обслуговування на вищому рівні, готелі різних категорій – від усього цього може піти кругом голова при остаточному виборі. Слід визначитися не лише з регіоном відпочинку, але і з готелем, в якому належить провести декілька дорогоцінних днів довгожданої відпустки. Досвідчені туристи знають, що неможливо вмістити усі перераховані компоненти в одне місце. А новачкам не варто розстроюватися – треба лише визначитися з пріоритетними побажаннями, своїми і своїх супутників, і сміло вибирати потрібний готель. Про те, як не помилитися мова піде нижче.
гоелі Кіпру
гоелі Кіпру

Розмір оригіналу:   670x430
Тип: jpg   Дата:

Читаючи відгуки про готелі Кіпру, або слухаючи оповідання мандрівників, можна не на жарт заплутатися. Адже одні приїжджають в повному захваті від якості сервісу, хваляться про прекрасний вид з вікна, великим шикарним безкоштовним піщаним пляжем. А інші повні розчарування і нерозуміння того, де вони провели відпустку. Для того, щоб таких ситуацій не виникало, важливо добре підготуватися до майбутньої подорожі і визначитися з:
  1.  Бюджетом поїздки. Залежно від нього вибирається категорія готелю від апартаментів до висококласних 5* готелів.
  2. Складом групи. Важливо, яким складом ви вирушаєте на відпочинок. Від цього безпосередньо залежить тип готелю і його розташування. Треба вибирати між готелем спрямованим на молодіжний, романтичний відпочинок або спокійним сімейним готелем для відпочинку з дітьми.
  3. Побажаннями стосовно номера, його розмірів, виду з вікна, розміщення у будівлі.
  4. Харчуванням. Цей пункт дуже важливий, особливо для бюджетних туристів.
У будь-якому курортному місті Кіпру – Айя-Напі, Лімассолі, Протарасі або Пафосі, як і у всьому світі, існує єдина градація “зоряності” готелю. Чим вище статус готелю, тим вище кількість його зірок. Орієнтуючись на свій бюджет, пам’ятайте, що іноді різниця між 4* і 5* готелем може бути мінімальною. Це обумовлено сервісом, розташуванням, інфраструктурою готелю. Готелі вищого класу відомих світових ланцюжків знаходяться в Лімассолі і Пафосі. Там же можна знайти розміщення і економічнішого рівня. Гармонійно переплетені готелі різного рівня і в Айя-Напі, а найспокійніші знаходяться в Протарасі.
Для сімейного відпочинку переважно вибрати готель, який надає велику програму дитячих розваг. Це може бути щоденна анімація, спортивні заходи, конкурси. Наявність дитячого міні-клубу також вітається, як і водних гірок. Для романтичного відпочинку більше підійдуть готелі, розраховані на дорослий контингент відпочивальників. У таких готелях, як правило, практично немає сімей з дітьми. Що стосується активного відпочинку, то найбільше в цьому плані підходить Айя-Напа, адже тут знаходиться Ніссі-стріт зі своїми численними клубами і барами. Це центр нічного життя Кіпру не лише відпочивальників, але і кіпріотів.
 
Кіпр
Кіпр

Розмір оригіналу:   670x430
Тип: jpg   Дата:

Визначившись з готелем, треба звернути увагу на категорії номерів. Вони, як правило, відрізняються по площі, кількості проживаючих людей, виду з вікна, розташуванню ліжок.
По площі і кількості проживаючих туристів це номер стандарт, поліпшений або сімейний. Кожен готель залишає за собою право вносити до свого складу ті або інші типи номерів. Тобто наявність сімейного номера для готелю не обов’язкова. Вид з вікна може бути на дорогу, тобто звичайним, на басейн або на море. Останній варіант є найдорожчим. Вид на море так може бути бічним або прямим. На тип номера впливає навіть розташування ліжок. Номер “дабл” зазвичай означає одне двоспальне ліжко, а номер “твін” – дві односпальні.
Багато туристів, вирушаючи на відпочинок, хочуть заощадити на харчуванні. Не завжди це у них виходить, навіть якщо вони обмежуються лише сніданком в готелі. Це пояснюється тим, що вони все одно витрачають чималу суму коштів на їжу поза готелем. Тому перш ніж урізати тип свого харчування, слід грамотно прорахувати вигоду. Харчування в готелях Кіпру може включати тільки сніданок, сніданок і вечерю, сніданок, обід і вечерю або бути системою “Усе включено”. Є готелі, працюючі тільки на одній або двох перерахованих системах.

Айя-Напа – це насичене нічне життя і прекрасні піщані пляжі. Не поступається їй в пляжному відпочинку і Протарас. Лімассол – найбільший курорт з різними відомими готелями. Пафос – затишний цікавий курорт з кам’янистим входом в море.
Варто пам’ятати про Кіпр головне. Навіть якщо ваш бюджет не дозволив вам відправитися в елітний готель, у більшості навіть найменших і спокійних готелях кіпріоти намагаються компенсувати недолік сервісу добродушністю і бажанням угодити.

23 липня 2014

Автор:

Як вибрати готель на Кіпрі? Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук