міжкімнатні двері
міжкімнатні двері

Розмір оригіналу:   670x350
Тип: jpg   Дата:

Інтер’єр сучасної квартири складається з безлічі дрібних і великих деталей, об’єднаних в єдину цілісну картину. Тут важливо все, єдиний випадний із загального вигляду елемент здатний зіпсувати все. Однією з таких найважливіших деталей якраз і є міжкімнатні двері – саме вони здатні в рівній мірі як зіпсувати інтер’єр квартири, так і перетворити його в кращу сторону. Ось з цієї причини і слід приділяти дуже велику увагу питанню як вибрати міжкімнатні двері.
Як правило, більшість жителів нашої неосяжної планети, за основний критерій вибору дверей беруть тільки їх зовнішній вигляд – як мовиться, красиві двері погані бути не можуть. Ця далеко неправильна думка, адже за красивою “личиною” може ховатися далеко неякісна продукція. А тим більше в сьогодення, коли різноманітність міжкімнатних дверей відрізняється виключно великим вибором. Ось і виникає у багатьох людей питання про те, як правильно вибрати міжкімнатні двері.
Вибір дверей
Із самого початку ви повинні поставити собі декілька питань, які трохи наблизять вас до правильної відповіді.
  • По-перше, це цінова політика – тут треба визначитися відразу, оскільки вартість дверей коливається в дуже великому діапазоні (від 100$ до 800$). Необхідно тверезо оцінити свої можливості, тому що більш менш якісні двері стоять від 300$ і вище.
  • По-друге, дизайн. Тут вже діло вашого смаку. Але пам’ятаєте – не усе те золото, що блищить.
  • По-третє, розміри і нюанси відкривання.
  • І, по-четверте, технологічні особливості. Якщо ви прибічник якісної продукції, то на цей критерій оцінки дверей звернути свою увагу просто необхідно.
Саме з цими питаннями і вирушаємо в магазин і проводимо дослідження дверей, вподобаних вам по дизайну і що влаштовують вас по своїй ціновій категорії. Тільки з таким підходом можна правильно вирішити питання які міжкімнатні двері вибрати. І почнемо, мабуть, з останнього пункту, який дозволить нам визначитися з якістю.
Як правило, промисловість всього світу робить двері двох типів : щитові (гладкі) і фільончасті. У чому між ними різниця? Фільончасті двері, як правило, роблять з цілісного масиву дерева, а щитові мають порожнисту або, в крайньому випадку, заповнену гофрованим картоном середину. Щитові двері є бюджетним варіантом і нічого хорошого в них немає – звукоізоляції від них немає ніякої, а термін їх служби дуже короткий. Тому ми їх залишимо в спокої і зосередимо свою увагу на якісніших фільончастих дверях.
З ними теж не все гладко, сучасні технології дозволяють повністю або частково позбавитися від використання в їх конструкції натуральної деревини. Першим способом зробити фільончасті двері дешевше, являється використання в її конструкції клеєного бруса – тобто роблять їх, можна сказати, з обрізків деревообробної промисловості.
В принципі, такі двері мало чим поступаються за якістю оригінальним фільончастим дверям – при повному дотриманні технологічного процесу їх виготовлення вони прослужать вам вірою і правдою досить довго.
Гірше йде справа з дверима, в яких спільно з клеєним брусом використовуються інші сучасні матеріали. Наприклад, МДФ. Міжкімнатні двері, повністю або частково зроблені з МДФ, хоча і стали менш схильні до коливань вологості в приміщенні, але все таки міцність і витривалість у них зменшилась. Вони дуже нестійкі до механічних ушкоджень – подряпати їх можна навіть губкою для миття посуду.
На данный момент в продаже можно найти самые разнообразные межкомнатные двери, которые смогут удовлетворить требованиям самых разных людей. Разнообразие стилей просто поражает своим многообразием. А вариации материалов и оттенков помогут подобрать межкомнатную дверь соответствующую вашим представлениям. Кстати вы можете посетить сайт по продаже межкомнатных дверей с довольно демократичными ценами и подобрать себе нужный тип дверей среди большого каталога.

1 листопада 2015

Автор:

Як правильно вибрати міжкімнатні двері Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук