Так само необхідно звернути увагу на можливість протікання води. На сьогодні існують прості і надійні автоматичні системи, які з легкістю захистять ваше майно і можливе майно ваших сусідів знизу, від затоплення.
Чи проривало коли-небудь у Вас труби? Чи траплявся у Вас потоп? Ймовірно, це найгірше, що може статися у Вас удома після пожежі. Зіпсовані речі, підлоги, сантехніка і стосунки з сусідами знизу – приємного мало. Чи можна уникнути усього цього?
Система Neptun призначена для своєчасного автоматичного запобігання протіканням опалювання і водопроводу. У разі протікання пристрій перекриває подачу води.
Нептун відключає подачу води тільки в тих приміщеннях, в яких сталося протікання, тим самим не заподіюючи незручностей іншим споживачам. Наприклад, у багатоквартирному будинку він не залишить без води або опалювання Ваших сусідів.
Система захисту від протікань
Систему можна оснастити пристроями світловою і звуковою сигналізацією, а також GSM -устройством, яке при аварії оповістить Вас про неї по мобільному телефону. В цьому випадку Ви зможете швидко вжити оперативні заходи по усуненню виниклої несправності.
Нептун можна з’єднати з пожежною і охоронною сигналізацією Вашого будинку, і в цьому випадку він функціонує вже як частина загальної системи безпеки, що добре вписується в концепцію “розумного будинку”.
захист від протікання води
захист від протікання води

Розмір оригіналу:   600x375
Тип: jpg   Дата:

Система здатна захистити від протікань будь-які типи будівель – від однієї квартири до цілого будинку, – а також річкові і морські судна.
Комплектація системи нептун складається з: контроллер, датчики протікання води і старанні пристрої. Компоненти системи виготовлені із застосуванням останніх досягнень в гідравліці у поєднанні з новітніми цифровими технологіями.
Згідно із статистикою, щодня по Києву реєструється більше 9000 аварій водопроводу і опалювання, приміщень, що привели до затоки. Збиток від подібної аварії обчислюється як мінімум в межах 20 000 – 25 000 гривень. Напевно, варто замислитися над цими цифрами. Чи не варто купити систему нептун один раз, чим оплачувати ремонт на п’ятизначну суму, при тому, що аварії можуть траплятися знову і знову?
Нептун – система захисту від протікань! Нептун не дасть потонути!
Бактерії

Вода виводиться з власних кадрів часто піддаються забрудненню бактеріями. Причини можуть бути різні, і часто ми не маємо ніякого впливу. Наприклад, наш сусід має дірявою септик або вода, отриманим з районів, особливо забруднених.
Щоб позбавити воду бактерій, коштує установку. Довгостроковий ефект виходить водоочисним. За допомогою спеціального стерилізатора руйнівних бактерій.

Вода, яка не від водопостачання, також може бути надмірна важко. Якщо жорсткість перевищує норму, кращим рішенням є компактний пом’якшувач. Такий пристрій працює майже без технічного обслуговування, для того, щоб відновити тільки один раз в місяць залити в спеціальні пігулки корпус солі.
Менш поширені проблеми являється наявність сірководня у воді, органічних домішок і нітратів і нітриту. Також ми маємо справу з ними у зв’язку з лікування станції високої води з тими, що відповідають родовищ.
(Зм’якшування допоможе видалити зайву воду з колодязя кальцію і магнію. Певною мірою також виключити залізо і марганець. Cтоимость складає близько 1500 доларів.
Хоча здоров’я не варто економити, пам’ятайте, що очищення води від заліза у зв’язку з відносно високою вартістю купівлі таке складне. Власники рідко відвідували місця з їх власним водозабором можуть застосовувати економічніше рішення.
Якщо ви використовуєте колодязь не більше ніж три тижні в рік, то очищення води від заліза не потрібно. Можна просто привести з собою трохи питної води. Витрати на проведення очищення в цьому випадку набагато перевищать користь від джерела.

29 жовтня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук