аюрведа на Шрі-Ланці
аюрведа на Шрі-Ланці

Розмір оригіналу:   340x390
Тип: jpg   Дата:

Аюрведа – традиційна медицина, яка широко поширена на Шрі-Ланці. По всій країні існує безліч центрів і клінік, які пропонують аюрведичні послуги. Є вони і у великих містах і в передмістях, обов’язково на курортах, зустрічаються при готелях і в медичних установах. Є навіть цілі аюрведичні готелі-ресорти, які чимось нагадують санаторії. Знайти їх легко по наявності в їх назві слова Ayurveda, наприклад: Ayurveda Pavilions, Siddhalepa Ayurveda Health Resort і так далі.
Окрім клінік, всюди поширені магазинчики і крамниці з лікарськими засобами, які вживаються при лікуванні різних захворювань. Лікарські препарати також часто пропонують придбати при відвідуванні численних садів спецій на Шрі-Ланці.
Що стосується процедур, що пропонуються аюрведичними клініками Шрі-Ланки, то більша частина їх, обмежується діагностикою по пульсу, з метою встановити ваше поточний фізичний стан, можлива і діагностика по райдужці очей. Після цього доктор призначає вам лікування і встановлює його тривалість. Як правило, щоб добитися найбільш кращого ефекту, рекомендується пройти 2-тижневий курс процедур, але ви можете вибрати будь-яку тривалість, навіть 1 день.
У стандартний комплекс процедур включається масаж усього тіла, трав’яна лазня і в укладенні трав’яний чай. Тривалість процедури не займає більше 2-2,5 годин в день. Вартість скрізь, звичайно ж, різна, але в середньому комплекс процедур на один день – від 100 доларів.
В цілому, ж аюрведа – це, свого роду, філософія по підтримці тілесного і духовного стану в гармонії між собою. Для цього треба не лише піклуватися про своє тіло, але і перебувати завжди у хорошому настрої, а також правильно харчуватися, щоб не порушити цю гармонію.

17 жовтня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук