брондирування волосся
брондирування волосся

Розмір оригіналу:   240x136
Тип: jpg   Дата:

Шикарна шевелюра – мрія для будь-якої красуні. Погодитеся, але доглянуте і пишне волосся – це привід для гордості кожної представниці слабкої статі. Фарбування пасм є досить-таки складним завданням, яке потребує залучення професійної допомоги. Дуже важко буде самостійне добитися того ж якісного результату, який вам можуть запропонувати майстри в спеціалізованих салонах. Особливо, якщо мається на увазі не просте фарбування пасмочок, а брондирування волосся. Багатьох цікавить, що це за процедура і в чому її особливість.

Брондирування волосся : усе про техніку

Фахівці відмічають, що, застосовуючи цю техніку, фарбування волосся вони можуть стати візуально густіше. Що стосується тонких локонів, то вони стають помітно пишніше. Якщо розібратися, то брондирування чимось схоже з меліруванням, але відрізняється більшою м’якістю і натуральністю. Тобто, перехід від забарвленого волосся до натурального відтінку завуальований і легкий, не такий явний і “агресивний”, як при меліруванні.
Говорячи про брондирування, не можна не помітити, що це не фарбування пасмочок в один колір, це застосування монокольорів, різноколірної палітри. Для прикладу, якщо у вас русяве волосся (чи ви хочете, щоб у вас було русяве волосся), то ви берете в якості основи темний пшеничний відтінок, а другий – світліше. Якщо ж ви хочете бути рудоволосою бестією, то для основи застосовуєте яскраво рудий або червоний тон, а другий – медовий.
Як ви вже зрозуміли, брондирування може здійснюватися як для темних відтінків волосся, так і для світлих, і навіть рудих. Правда, досвідчені перукарі і колористи радять відмовлятися від дуже темних відтінків. У такому разі просто досить складно буде підібрати додатковий, світліший тон.
Чому ця техніка називається саме брондируванням? Це поняття вийшло в результаті злиття двох англійських слів “браун” і “блонд”, які переводяться як “коричневий” і “світлий”. Іншими словами, такого роду технологія включає поєднання коричневого і світло-русявого.
Безумовно, краще всього не займатися фарбуванням волосся самостійно, інакше ви попросту можете зіпсувати своє волосся і не добитися у підсумку бажаного результату. Замовити брондирування волос можна в перукарні, також можна викликати досвідченого фахівця додому, який зробить з вас справжню красуню!

5 жовтня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук