букет з троянд
букет з троянд

Розмір оригіналу:   800x650
Тип: jpg   Дата:

На усій планеті, напевно, немає жінки, яка була б байдужа до квітів. Тому не слід сумніватися, треба купувати букет квітів або ні. Адже квіти здатні не лише порадувати своєю красою, але і передати ті почуття, які неможливо передати словами. Існує як мінімум два варіанти, коли букет квітів не виправдає покладених на нього функцій:
  • якщо колір або відтінок невдало підібраний;
  • якщо букет виглядатиме несвіжим і відразу пов’яне.
Давайте розберемося, як уникнути таких проблем на найбажаніших для будь-якої жінки квітах – трояндах.
При виборі кольору троянди можуть виникнути сумніви, який краще підійде, і якщо не виходить визначитися, краще вибрати традиційно червоні або білі квіти. Троянди такого кольору завжди виглядають благородно і витончено і не вимагають яких-небудь доповнень. Можна тільки підв’язати їх цікавою стрічечкою.
Але якщо є величезне бажання піти від традиційності і передбачуваності, то можна сміливо вибирати змішаний букет троянд. Букет з різних кольорів може поєднувати в собі троянди жовті і персикові, ніжно-рожеві – це точно безпрограшний варіант, але якщо у вас виникає сумнів в правильності вибору букету, то краще зверніться до професіоналів в салон квітів http://rozemarin.com.ua/ , там ви зможете вибрати букет троянд на різний смак і до будь-якої ситуації, асортимент дуже великий і постійно оновлюється новими зразками .
Мікс кольорів в букеті троянд задовольнить навіть людину, яка не любить певний колір, приміром, рожевий. Такий букет зазвичай складається з бутонів різних сортів і тому він має нарядний і гармонійний вигляд.
Про неймовірність і нестримність почуттів зможуть розповісти сині троянди. Такий букет обов’язково здивує, але вибирати їх треба з особливою скрупульозністю. Синій колір бутона виходить шляхом фарбування синьою фарбою. Вибираючи таку квітку, слід звернути увагу на якість забарвлення, якщо вона без вад, значить, фарбували свіжіше зрізану квітку. Також якісно забарвлена троянда повинна мати запах звичайного білого бутона.
Нині натуральні сині троянди селекціоновані тільки в Японії, власне тільки там вони і ростуть. Тому якщо ваші почуття сильні, а фінансові можливості дозволяють купити цю зовсім не дешеву квітку, то краще віддати перевагу натуральній синій троянді. І повірте, цей воістину рицарський вчинок, буде належним чином оцінений.
Тільки перевірені магазини зможуть забезпечити квітам термін придатності не менше тижня, їх свіжість і якість. Такий спеціалізований магазин має обладнані сховища де підтримується необхідна температура в приміщенні.

28 липня 2016

Автор:

Букет з троянд – поради по його вибору Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук