Нудистський пляж – це місце, де люди відпочивають, загорають і купаються абсолютно голими. Відпочинок на нудистських пляжах з кожним роком все більше має попит, особливо він популярний у європейців і жителів США, українці, останнім часом, так само прагнуть злитися з природою. Тільки уявіть собі, як приємно плескатися в теплих водах червоного моря в костюмі Адама і Єви, тобто в чому мати народила, нічого не заважає прекрасному відпочинку і загару, а як заважає мокрий купальник і ці білі смуги після того, як ви загорите, тільки заради красивого загару можна погодиться поваляться на нудистському пляжі, підставивши сонцю своє голе тіло. У інтернеті існують сайти нудистів, де любителі голого відпочинку діляться своїми враженнями про нудистські пляжі, їх плюси і мінуси і розповідають, в яких готелях і яких країнах можна їх знайти і де які правила існують.
нудистський пляж в Єгипті
нудистський пляж в Єгипті

Розмір оригіналу:   670x420
Тип: jpg   Дата:

Причин такої всезростаючої любові до нудистських пляжів багато і у кожного вони свої: хтось намагається злитися з природою, інші просто хочуть відпочити від обридлого одягу хоч би у відпустці, є любителі екзотики і екстриму, у когось особисті переконання, а хтось просто хоче отримати красивий рівномірний загар.
Як ви думаєте, чи можливе існування нудистського пляжу в Єгипті? Не забуватимемо, що Єгипет мусульманська країна зі своїми законами і правилами поведінки, особливо багато заборон торкається жінок, вони не можуть появлятся в громадських місцях з непокритою головою, відкритими руками і ногами і навіть купаються вони в повністю закритих костюмах для плавання, які більше нагадують костюм аквалангіста. Складно представити нудистів в цій країні. Звучить дуже дивно і якби я сама не загорала на нудистському пляжі в самому центрі Хургади, то подумала б, що хтось пожартував. Причому пляж абсолютно офіційний і можна спокійно загорати і купатися не боячись ніяких штрафів. Пляж називається Клеопатра “Cleopatra Beach” і знаходиться він на території готелю Coral Beach Rotana Resort, причому він єдиний закритий пляж на території мусульманської країни.
нудистський пляж в Єгипті
нудистський пляж в Єгипті

Розмір оригіналу:   670x420
Тип: jpg   Дата:

Пляж дуже пристойний, обладнаний спеціальними плетеними куренями, замість традиційних парасольок, там можна сховатися від пекучих променів сонця і відпочити, є обгороджування від вітру і звичайно пластикові лежаки з матрацами. Знаходиться пляж в стороні від основного, щоб не бентежити інших відпочивальників. Причому відпочивають в основному сімейні пари з маленькими дітьми, італійці, французи, американці і навіть українці, багато хто приїжджає в готель вже не вперше. Говорять, що людина, яка хоч раз відпочивала на нудистському пляжі, на звичайний вже не піде.
Хочу написати декілька слів про готель Coral Beach Rotana Resort, він повністю підходить для відпочинку нудистів в усіх сенсах, готель для любителів спокійного тихого відпочинку, територія готелю складається з окремих бунгало, які призначені для однієї сім’ї, дуже зручно, коли ти нікому не заважаєш і у тебе за стінкою не слухаєш крики дітей, у кожного бунгало є веранда з садовими меблями. Дуже приємно увечері відпочити і помилуватися красотами навколо бунгало, а милуватися є чим, територія готелю неймовірно величезна і красива, за рахунок великої кількості пальм, кактусів, кольорів, скрізь чисто і рослини доглянуті. Щоб обійти усю територію, знадобиться, напевно, більше години. Також можна поспілкуватися з тваринами в невеликому місцевому зоопарку, там ви можете побачити велику кількість кіз і маленьких козенят, коней, поні, гусей. Можна покататися на конях або на верблюдові. Усе розраховано для спокійного сімейного відпочинку.
Хороша новина для любителів нудистських пляжів. У Хургаді почалося грандіозне будівництво і незабаром обіцяють ввести в роботу цілий спеціалізований комплекс готелів з розважальними центрами, ресторанами, нічними клубами, барами і величезним узбережжям в п’ять кілометрів, обладнаним спеціально для нудистів, обгородженим від місцевих жителів високою стіною. Цієї події з нетерпінням чекають усі нудисти і не лише українські, але і інших країн і думаю, що це місце буде досить популярне, адже Єгипет найпопулярніший курорт, для відпочинку круглий рік.

18 липня 2014

Автор:

Чи існує нудистський пляж в Єгипті? Оцінка: 4.67 з 5
Всього оцінок: 3
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук