Відносно питання де зупинитись в Карпатах, то це напевно чи не єдиний з регіонів в Україні, де цим можна особливо не перейматись. Саме в українських Карпатах настільки велике різноманіття варіантів для проживання, що в  прямому значенні цього слова розбігаються очі. Це й зрозуміло, адже регіон повністю туристичний, сюди в зимний та літній період приїжджає велика кількість гостей, тому інфраструктура проживання тут доволі сильно розвинута.

місця проживання в Карпатах
місця проживання в Карпатах

Розмір оригіналу:   1584x725
Тип: jpg   Дата:

Але давайте про все по порядку. Як вже було сказано раніше, варіантів проживання на всій території карпатського регіону досить багато. Особливо це побачать ті, хто полюбляє автомобільний та мотоциклетний туризм і їде в регіон власним транспортом. По обидві сторони від дороги в населених пунктах можна побачити багато оголошень на кшталт “Житло в оренду”, “Здаються кімнати”, “Здаються будиночки” і т.д.  Тобто постає дилема не з пошуком житла, а де зупинитись в Карпатах конкретно.

Такого роду пропозицій дуже багато, але їх можна розділити на дві категорії. До першої відносяться приватні власники, які просто хочуть заробити додаткові гроші. Тому вони або здають кімнати туристам, або будуть невеличкі будиночки для тих же самих цілей. Друга категорія це скоріше підприємці, які спеціально для туристів які шукають де зупинитись в Карпатах, зводять чималі будинки, в яких відразу може розміститись, наприклад, декілька сімей.

Зазвичай туристам пропонують дерев’яні будинки, це своєрідний місцевий колорит, а також доступність будівельних матеріалів. Хоча для більшості гостей карпатського регіону дерев’яні будинки те своєрідна екзотика.

Наступний варіант проживання це приватні готелі, це теж доволі розповсюджений варіант в регіоні. Власники такої нерухомості роблять ставку на те, що в їх нерухомості враховані всі деталі, особливо що стосується комфорту. Зупинившись в такому помешканні турист буде почувати себе як вдома, але при цьому перебуватиме в Карпатах. Приватні готелі можуть бути різними за розмірами, починаючи від невеликих і закінчуючи багатокорпусними спорудами. Звісно, вартість проживання буде більша ніж ціна за аренду житла в приватній садибі.

І останній з варіантів де зупинитись в Карпатах – вибрати місцем для проживання туристичний комплекс. Про них можна сказати, що це не просто місце для проживання, а це цілий відпочинок в одному місці. Прикладом такого туристичного комплексу може бути Буковель. Хто хоч раз бував в цьому місці, той знає на скільки це масштабний комплекс, скільки в його складі різноманітних напрямків.

Зазвичай такого роду комплекси, більші чи менші, зроблені універсальними, тобто тут туристи можуть відпочивати як влітку, так і в зимову пору року. Крім цього як допоміжні напрямки розвиваються інші туристичні сфери – екскурсії, навчання, сервіс і т.д.

Звісно, останній варіант є найбільш дорогим, адже за комфорт треба платити гроші. Якщо подивитись на основні туристично-розважальні комплекси Карпат, то в них вкладені великі інвестиції, які рано чи пізно треба повертати. Тим більше, що в таких закладах однозначно найширший асортимент послуг. Саме тому ціни тут найвищі у всьому карпатському регіоні.

Підсумовуючи все вище сказане можна впевнено сказати про те, що проблем з тим де зупинитись в Карпатах не існує, тут можна знайти різноманітні варіанти. При цьому варто зауважити, що завантаженість туристами залежить від пори року, а особливо від певних дат. Наприклад, на новорічні та різдвяні свята тут справжній аншлаг. Тому краще обирати житло в такий період необхідно заздалегідь, краще скористатись для цього Інтернетом. Тим більше, що в мережі існує велика кількість сайтів які розміщають оголошення з цінами та контактами.

27 лютого 2024

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук