Короткий переліт, низькі ціни, безвізовий режим і Червоне море, температура якого увесь рік не опускається нижче 20°C, роблять Єгипет найулюбленішим туристичним напрямом українців.
Клубний Єгипет

Причини популярності Єгипту зрозумілі – проживання обходиться дешевше, ніж в Європі, а море і сонце нічим не гірші.
Крім того, існують пляжні вечірки. Під них виділяються зони у кінці пляжу, встановлюється музичне устаткування, і можна влаштовувати танці на піску біля моря. Інформація про подібні вечірки є в інтернеті і у гідів. Вони з радістю розповідають, як добратися, скільки коштує вхід, чи бувають скидки і в які дні куди варто відправитися. Що важливо, в Єгипті можна всю ніч танцювати, а уранці почувати себе чудово. У Києві це важко собі представити. А там сам клімат допомагає: сухий, рівний, без стрибків тиску.

Дискотека Єгипту. Клубний відпочинок
Дискотека Єгипту. Клубний відпочинок

Розмір оригіналу:   960x720
Тип: jpg   Дата:

Дискотеки в Єгипті влаштовані по вищому розряду: сучасний дизайн, модна музика. Орієнтовані вони головним чином на європейців, які там і перебувають у великих кількостях. З клубу в клуб можна ходити пішки, особливо в Шарм Ель Шейху. У Хургаді, можливо, знадобиться таксі.
Сімейна Хургада
Свої курорти єгиптяни розвивають залежно від побажань туристів. На курорті Хургада більше німців, вони звикли подорожувати сім’ями з дітьми. Відповідно, в Хургаді більше готелів, орієнтованих на сімейний відпочинок, і дешевших за ціною.
Інфраструктура продумана таким чином, щоб діти почували себе прекрасно: в кожному готелі є дитячі майданчики і клуби, а також спеціальні шведські столи. Майже на кожному курорті є свій аквапарк.
Курорт Хургада. Сімейний відпочинок
Курорт Хургада. Сімейний відпочинок

Розмір оригіналу:   960x730
Тип: jpg   Дата:

Втім, про дорослих в Хургаді теж не забувають. Безліч ресторанів, кафе, променадів, туристичних зон. Пропонується різноманітна кухня: рекомендуємо близькосхідну, але можна знайти усе що завгодно, аж до суші і борщу. Є навіть ресторани з українською кухнею. Кожен готель робить увечері шоу для постояльців, а щоп’ятниці і по суботам програма особлива – традиційні нубійські танці, танець живота.
Круїз по Нілу
Круїз по Нілу – кращий спосіб відчути себе англійським аристократом. Саме англійці – і, зокрема, Томас Кук – почали розвивати цей вид туризму. Круїзи – немасовий продукт, і в цьому його привабливість. Вони сподобаються туристам, які цікавляться нетуристичним, живим Єгиптом, – сільськими пейзажами, халупами, місцевими жителями, архітектурними пам’ятниками, іноді напівзруйнованими.
Круїз по Нілу
Круїз по Нілу

Розмір оригіналу:   690x464
Тип: jpg   Дата:

Теплоходи, на яких влаштовуються круїзи, – 5* deluxe – забезпечують високий рівень сервісу. Вони зовсім не такі величезні, як круїзні лайнери, проте подорож по Нілу буде дуже захоплюючою та романтичною. З усіма пасажирами можна перезнайомитися за день. У круїз краще їхати в низький сезон, коли не занадто жарко – тому що в програмі багато екскурсій. Це і є головне достоїнство круїзу – можливість побачити увесь Єгипет за короткий проміжок часу. Особливу увагу варто приділити Каїру і Александрії.
Круїз по Нілу розрахований на тиждень: 4 дні займає сам круїз, дні, що залишилися, туристи проводять на курорті. Аудиторія круїзів – в основному, європейці. Українців мало, проте, більшість круїзів супроводжуватимуть співробітники туристичного бізнесу, які добре володіють англійською або російською мовами.
Бедуїни і інша екзотика
Любителям екзотичних розваг можна запропонувати екскурсії в оазиси пустель, де Вам покажуть життя справжніх бедуїнів або спробувати сили в джип-сафарі.

1 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук