Програма c-MUSE
Програма c-MUSE

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Нова оригінальна програма, яка виграла нагороду за кращу ідею на грецькому конкурсі в області інновацій і підприємництва – 2014 дозволить здійснювати віртуальні екскурсії по Акрополю, Античній Агорі та Керамікосу античних часів.
Програма c-MUSE (Cultural Memory as Updated Site – specific Experience) дозволяє користувачеві отримати уявлення про повсякденне життя древніх афінян. Перед очима користувачів з-MUSE з’являться гончарі, що створюють амфори, Перікл, що виголошує знамениту промову, афіняни, які торгуються на агорі, і інші картинки з античного життя.
Програма C-MUSE, яка була запропонована в категорії інформаційних і комунікаційних технологій режисером Дімітрисом Вергадосом, хореографом Елефтерієй Комі та консультантом по економіці Константіносом Табурісом, була створена під час участі групи в програмі ” Festival Factory” муніципалітетів Халандрі  та Агія Параскеві на тему формування громадських об’єднань в області культури.
Пропозиція була зосереджена на археологічних об’єктах, розташованих близько один до одного і представляючих великий туристичний інтерес. Як повідомляють автори програми, в найближчому майбутньому вони планують розширити можливості програми, охоплюючи археологічні і історичні пам’ятники усередині Афін і за межами грецької столиці.

21 січня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук