Зовсім нещодавно у Баварії на полі з пшеницею був виявлений містичний круг з витонченими малюнками і, можливо навіть, з таємним посланням людству. Багато хто приписує йому позаземне походження. Цей “витвір мистецтва” став новою пам’яткою Німеччини, яка почала притягувати до себе безліч мандрівників, що люблять побродити по подібних місцях.
дивний круг в Баварії
дивний круг в Баварії

Розмір оригіналу:   800x550
Тип: jpg   Дата:

Відмітимо, що якщо ви теж плануєте відправитися у Баварію, щоб поглянути на дивний круг, а також відвідати інші пам’ятки Німеччини, то ми радимо вам спершу підучити німецьку мову. Для цього можна пройти пробні курси німецької мови. Тривалість навчання складає всього чотири тижні. Знати німецький в ідеалі ви, природно, не будете. Проте зможете розуміти німців, і обходиться без перекладача.
Що стосується дивного круга, що з’явився на полі у Верхній Баварії недалеко від Райстингу, то його діаметр складає 75 метрів і полягає він з трьох великих кілець. Цей дивний малюнок був виявлений більше десяти днів тому, коли над полем пролітала повітряна куля. Малюнок зміг швидко здобути всесвітню популярність завдяки мережі Інтернет. Багато хто виявив бажання поглянути на цей містичний круг своїми очами. Туристи вірять, що він зроблений прибульцями. Власне хозяїн поля заявив, що він не створював цю пам’ятку, оскільки йому немає сенсу губити власний посів.

3 серпня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук